Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Boarding houses Slovakia - Drevenice Jánošíkov dvor

Malá Petrová 8 , 027 05, Zázrivá
 
Boarding house
Zažili sme tu super oddychový čas. Drevenica môj menovec - Štefan je výborná pre vačšiu partiu lľudí. Odporúčam ochutnať Jánošíkovu večeru - skutočné ľahôdky pre tých, čo radi jedia dobré jedlo, mňam. Ťeším sa lebo plánujeme návrat. Dakujeme ešte raz.
Števo s partiou
100%
20.07.2016

Boarding house Drevenice Jánošíkov dvor contains

Facility equipment

restaurantfireplacekrbgarden sittinggrillparking place not guardedgourman
Okoštujte jedlá, aké jedol aj Jánošík...
Jánošíkova haluškáreň – krčmička ponúka príjemné posedenie pre ubytovaných hostí Jánošíkovho dvora ako aj pre okoloidúcich pocestných. Drevené plastiky a rôzne dobové predmety zobrazujú život najznámejšieho slovenského zbojníka Jura Jánošíka.
Menu je zostavené z tradičných slovenských jedál a vybrať si môžete aj zo špeciálnej ponuky. Ubytovaní hostia si môžu objednať raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. V kuchyni používame bylinky dopestované v Jánošíkovom dvore, umelé dochucovadlá nepoužívame. V lete môžete využiť vonkajšie sedenie na dvore, ohnisko a gril.
Jánošíkova haluškáreň – krčmička je ako stvorená aj na svadby, rodinné oslavy alebo firemné posedenia. Podľa Vašich predstáv zorganizujeme Vašu oslavu s tradičnými slovenskými jedlami.

Facility room

social equipment in every roomextra bedinternet
Drevenica U Juraja
Samostatná drevenica so spoločenskou miestnosťou (60 osôb), vhodná aj na väčšie firemné akcie, oslavy a svadby. Priamo v drevenici sa nachádza štýlová reštaurácia Jánošíkova haluškáreň – krčmička (38 osôb).
Kapacita Drevenice U Juraja: 18 osôb. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, wifi, možnosť poskytnúť detskú postieľku. TV je k dispozícii v spoločenskej miestnosti. V drevenici sa nachádza fínska sauna.

Drevenica U Aničky
Novozrekonštruovaná samostatná drevenica s kapacitou 17 osôb. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV, wifi, možnosť poskytnúť detskú postieľku.
Rodinný apartmán: nachádza sa v drevenici Anička so samostatným vchodom. Vhodný aj pre imobilných zákazníkov, kapacita 4 osoby, 1 izba 4 lôžka, sociálne zariadenie, kuchynka, krb, možnosť poskytnúť detskú postieľku.
Romantická izba: nachádza sa v drevenici Anička so samostatným vchodom, kapacita 2 osoby, sociálne zariadenie, krb.

Drevenica U Štefana
Samostatná drevenica s kuchynkou so sedením a spoločenskou miestnosťou (20 – 25 osôb) aj s vonkajším sedením, vhodná aj na školenia. V spoločenskej miestnosti si môžete pozrieť umeleckú galériu.
Kapacita Drevenice U Štefana: 18 osôb. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, wifi, možnosť poskytnúť detskú postieľku. Kuchynka so sedením je spoločná pre všetky izby. TV v spoločenskej miestnosti.

Sports facilities

poolskiingtourist pathscyclo pathscrosscountry skiinghuntingtmushrooming
Keď ste sa už u nás dobre najedli a osviežili chutným nápojom, je čas oddýchnuť si a zabaviť sa. Na to tu máme 18-jamkové ihrisko adventure golfu. Dospelí aj deti, zdatní hráči aj začiatočníci si užijete veľa zábavy pri tejto príjemnej a nenáročnej športovej aktivite.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polish

Congressional options

projection screenscreenflip chart
Originálne drevenice v Zázrivej sú ako stvorené pre formálne aj neformálne akcie vašej firmy. Ponúkame Vám možnosť zorganizovať výjazdovú poradu, školenia, semináre i teambuilding v Jánošíkovom dvore. Kapacita spoločenskej miestnosti Juraj v drevenici u Juraja, ktorá bola v roku 2011 rozšírená, je 40 - 50 osôb. V prípade záujmu vám radi zapožičiame potrebnú audiovizuálnu techniku (plátno, flipchart, dataprojektor), upečieme prasiatko, pripravíme slovenský raut, ukážeme výrobu korbáčikov, alebo pripravíme fujarovú školu a mnoho ďalších aktivít na mieru. Zariadenie je vhodné aj ako ponuka sociálneho programu pre vašich zamestnancov na individuálnu rekreáciu.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Zázrivá
 
Advertisement
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.