Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Apartments Slovakia - Apartmánový dom Vila Zuberec

Nad Vrškami , 027 32, Zuberec
 
Apartment
Velmi príjemné čisté voňavé ubytko v super lokalite. Ďakujeme za ústretovú milú komunikáciu. Veľká vďaka. J+R
Janka a Rado
100%
30.07.2021

Apartment Apartmánový dom Vila Zuberec contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 46Prístelky: 27

Facility equipment

bar daysmoking/non smoking areagarden sittinggrillparking place not guarded
Celoročne vám ponúkame komfortné ubytovanie v troch typoch, úplne nových, moderne vybavených apartmánoch, s kapacitou jedného apartmánu podľa veľkosti od 3 do 7 osôb. Celkovo vo viac ako 20 štýlovo zariadených apartmánoch, disponujeme s celkovou kapacitou 73 osôb. Vďaka svojmu nadštandardnému vybaveniu je penzión vhodný najmä pre rodinnú dovolenku, ale aj pre organizáciu rôznych firemných stretnutí a ubytovanie väčších skupín priateľov. Každý apartmán predstavuje pocit komfortu, luxusu a čistoty, čo ho predurčuje aby splnil požiadavky a očakávania aj náročnejších klientov.

Facility room

social equipment in every roomkitchenTVextra bedfridgeinternet
Apartmán disponuje plne vybaveným kuchynským kútom s jedálenským sedením, obývacou časťou s rozkladacou pohovkou, ktorá slúži aj ako prístelka pre dve osoby, a vlastnou kúpeľňou s vaňou a WC. Súčasťou vybavenia je aj LCD televízor a bezplatné WiFi pripojenie. Takmer každý apartmán disponuje vlastnou terasou, kde si vychutnáte výhľady na okolitú prírodnú scenériu. Parkovanie áut je zaistené priamo pri ubytovaní

Sports facilities

pooltermalpoolskiingtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalcrosscountry skiingskatingmushrooming
V letnom období si tu vychutnáte množstvo príjemných turistických prechádzok a horských túr čarovnou prírodou Roháčov, či podmanivou Juráňovou dolinou. Venovať sa tu môžete aj hubárčeniu, či zberu lesných plodov a bylín. Navštíviť tiež môžete neďalekú Brestovskú jaskyňu, Múzeum oravskej dediny alebo Oravský hrad.

V zimnom období sú tu vytvorené výborné podmienky pre prežitie skvelej lyžovačky, o čo sa postará neďaleké lyžiarske stredisko Roháče-Spálená, alebo priamo v Zuberci, lyžiarske strediská Janovky a Milotín.

Wellness options

whirlpoolsauna
Dokonale zrelaxovať môžete v našom wellness, vybavenom fínskou saunou, infračervenou saunou a vírivkou s kapacitou pre 6 osôb.

The facility is spoken

speak english
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Apartments, Accommodation Zuberec
 
Advertisement
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.