Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Penzión u Michala

Pribišské 657, 027 32, Zuberec
 
Boarding house

Our newly built guest-house is located 1km away from Zuberec in Western Tatras - Rohace. If you are looking for quiet, calm, beautiful nature and well equipped accommodation, catering and recreational facilities we would like to welcome you to our guest-house U Michala pod Rohacmi. Traffic, noisy neighbours, polluted air, tense atmosphere and boredom - this is something you would not experience while staying with us.

Our newly built guest-house is located 1km away from Zuberec in Western Tatras - Rohace. If you are looking for quiet, calm, beautiful nature and well equipped accommodation, catering and recreational facilities we would like to welcome you to our guest-house U Michala pod Rohacmi. Traffic, noisy neighbours, polluted air, tense atmosphere and boredom - this is something you would not experience while staying with us.

Zobraziť viac

Iba pozitívne hodnotenie, veľmi pekné prostredie, ochotný personál, pekne a účelne zariadené izby, naozaj veľmi príjemný pobyt
Klaudia
100%
24.11.2009

Penzión u Michala contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 36Prístelky: 10

Facility equipment

restaurantfireplaceenter dogbar daygaragechild game roomkrbnon smoking areasgarden sittinggrillparking place not guardedgourman
Príjemné chvíle môžu hostia stráviť pri kávičke, či chutnom jedle v štýlovej oravskej jedálni s otvoreným krbom a salónikom, pri harmonike s majiteľom penziónu alebo ľudovej hudbe, ktorú vieme v prípade záujmu zabezpečiť. Pre Vaše deti je pripravené detské ihrisko kde sa môžu vyšantiť.

Facility room

social equipment in every roomradioTVextra bedfridgeinternet
V penzióne poskytujeme ubytovanie v útulných 2 a 3 lôžkových izbách a v 2 rodinných apartmánoch. Každá izba svoju kúpelňu s WC, TV/SAT, chladničku a WiFi pripojenie. Polovica izieb má svoj vlastný balkón.

Ubytovanie v chatke u Michala pod Roháčmi v Zuberci:
pripravené je veľmi pekné ubytovanie pre rodiny alebo kolektívy do 10 osôb. Chatka je vzdialená 50 metrov od penziónu a pre hostí sú pripravené 1x2 a 2x3 lôžkové izby s prístelkami, 2x kúpelňa s WC, spoločenská miestnosť s krbom, plne vybavená kuchynka (keramický sporák, chladnička, teplovzdušná rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, príbory, nádoby na podávanie stravy a varenie), TV/SAT, vlastné parkovisko. Hostia ubytovaní v chatke môžu využívať všetky bezplatné služby Penziónu u Michala resp. platené služby s výraznou zľavou.

Sports facilities

termalpoolskiingvolleyballfootballtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalnatural poolplaygroundbiliardcrosscountry skiingskatinghuntingtmushroomingpoolfitnesstennistable tennisski service
Ponúkame: trampolínu, badmintonové ihrisko, walking, jazda na koni v zime na saniach v lete na koči, rybolov priamo pri penzióne. Od januára do marca pre Vás udržiavame klzisko rozmerov 30x15m. Na klzisku sú pripravené aj hokejové bránky takže aj fanúšikovia hokeja si prídu na svoje. Ak nemáte korčule nezúfajte, máme pre Vás k dispozícii 15 párov korčulí rôznych veľkostí. Korčuľovať sa môžete aj večer, pretože klzisko je osvetlené.

Lyžiarske centrá:
Janovky – vzdialenosť od penziónu 1500 m (mechanické zasneženie, večerné osvetlenie, 3 lyžiarske vleky),
Milotín – vzdialenosť 1400 m od penziónu (mechanické zasneženie, večerné osvetlenie, 3 lyžiarske vleky + 1 detský),
Roháče – Spálená – vzdialenosť 7 km od penziónu (mechanické zasneženie, šesťsedačková krytá, vyhrievaná a odpojiteľná lanovka v dĺžke 2 000 m, štvorsedačková lanovka v dĺžke 1800 m, 3 lyžiarske vleky). Vrcholová stanica vleku je 1500 m n. m. Stredisko je v doline, kde je oficiálne povolený skialpinizmus a sú tu perfektné podmienky aj pre snowboardistov na free ride.
Ski Vitanová – vzdialenosť 17 km od penziónu.

Wellness options

wrapsmassagearomatherapy massagewhirlpoolsauna
Po vyčerpávajúcej lyžovačke alebo túre môžete dožičiť svojmu telu výbornú masáž s upokojujúcou hudbou: fínska sauna, infrasauna, rímsky parný kúpeľ, aromaterapia, parná soľná a eukaliptová sauna, soľná jaskyňa, tepidárium, Kneippov kúpeľ, Roháčska sprcha, ľadové osvieženie, bazénik s protiprúdom.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polish

Congressional options

Organizujeme firemné školenia, spoločenské podujatia a rodinné oslavy v príjemnom prostredí nášho penziónu.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Zuberec
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny