Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Cottage - Orlík starstar**

Športový areál Orlík
Zvolenská priehrada 119, 960 01, Zvolen
 
Cottage

In the cottage Orlik you will find beautiful accommodation. On the ground floor of the cottage is living room with fireplace and fully equipped kitchen, as well as bathroom.

In the cottage Orlik you will find beautiful accommodation. On the ground floor of the cottage is living room with fireplace and fully equipped kitchen, as well as bathroom.

Zobraziť viac

Pohodova chata, pekne okolie, vieme si tu predstavit aj letnu dovolenku. Nie sme tu naposledy, prideme, sme dohodnuty.
Tomáš
97%
08.04.2013

Cottage Orlík contains

Facility equipment

restaurantfireplacechild game roomkrbgarden sittinggrillparking place not guardedsaunagourman
Areál Orlík prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a výsledkom je novo otvorený gril s rybími a rôznymi inými gurmánskymi špecialitami, pripravovanými na drevenom uhlí. Terasa Orlík Vám ponúka príjemné sedenie v príjemnom prostredí za príjemné ceny. Už len stačí prísť.

Facility room

social equipment in every roomradiokitchenTVaudiovideotechnologyextra bedair conditionfridge

Sports facilities

pooltermalpoolskiingvolleyballfootballtourist pathscyclo pathsrentalnatural poolwatersportsplaygroundcrosscountry skiinghuntingtmushroomingtennisfishing
Športový areál ORLÍK je jedným s mála ak nie jediným na Slovensku, ktorý má v ponuke aj ihrisko na plážový futbal, ktorý spĺňa kritéria FIFA. Plážový futbal je akási varianta klasického futbalu. Ako sa dá usúdiť podľa názvu, hra prebieha na plážach a kladie dôraz na obratnosť, agilitu a góly.
Speed badminton - nová dimenzia v raketovom športe, už aj na ORLÍKU. Je jednoduché sa ho naučiť hrať, napriek tomu predstavuje pre hráčov neustálu výzvu, čo sa týka hracej techniky alebo fyzickej kondície, pretože je kombináciou toho najlepšieho, čo možu badminton, tenis alebo squash ponúknuť.
K dispozícii v Aqua beach Orlík sú 3 bazény, cca 100 lehátiek, slnečníky, oddychové hojdačky, 5 metrová trampolína a detský kútik s preliezkami. Rekreačný bazén 9,2 x 4,6 s hĺbkou 1,19m je určený na relaxáciu a príjemné osvieženie, vodné hry a zábavu. Zároveň je určený pre neplavcov. Detský bazén 5 x 2,5 s hĺbkou 0,6m je určený pre najmenších. Tu rodičia nestratia svoje ratolesti ani na chvíľu z dohľadu. Plavecký bazén 18 x 9 s hĺbkou 1,5 je zároveň posledným , ktorý sa otvoril a doplnil tak kompletnú ponuku relaxácie a oddychu. Bazény sú solárne vyhrievané a denne udržiavané s pohybujúcou sa teplotou v letných mesiacoch od 23 až 29 stupňov v závislosti od počasia. Návštevníci Aqua beach Orlík obdržia identifikačný náramok / TYTAN BAND/, ktorý je platný celý deň, t.j. návštevníci môžu opustiť priestor Športového areálu ORLÍK a znovu sa vrátiť, ak majú nepoškodený, v ten deň zakúpený ID náramok.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Zvolen
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Batérie, svietidlá a žiarovky so širokej ponuky produktov spoločnosti Batérie Bigoš.

Servis nákladná doprava Bratislava, Diagnostika a oprava nákladných automibolov, autobusov a minibusov, úžitkových automobilov