registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Jarná únava? Doprajte si wellness

Cítite sa unavení, potrebujete načerpať pozitívnu energiu, odreagovať sa od každodenného zhonu? Ako si spríjemniť víkendy v daždivom počasí? Masáže a voňavé zábaly, sauny a vírivky - príjemná predstava relaxu. Vyberte si pobytový wellness balík a vďaka účinkom termálnej vody a ponuke procedúr načerpajte nové sily.

Objavte blahodarné revitalizujúce účinky úžasnej štúrovskej termálnej vody vo wellness centre Wellness hotela Thermal, ubytovanie Štúrovo. Interiér inšpirovaný prírodou ponúka vírivku s exkluzívnym výhľadom na ostrihomskú baziliku, tri bazény s termálnou vodou, saunový svet, zážitkové sprchy so svetelnou a zvukovou terapiou... Termálna voda vitalizuje pokožku, vďaka obsahu zdraviu prospešných minerálov má pozitívne účinky na telo a myseľ.

Láka vás kombinácia luxusného wellness & spa a širokých možností aktívneho oddychu? Vyskúšajte niektorý z pobytových wellness balíkov v jedinečnom Village rezorte Hanuliak v Belej, ubytovanie Žilina. Ponorte sa do sveta, v ktorom čas stráca svoj význam, vychutnajte si v oáze pokoja jedinečné masáže a procedúry, bazénový a saunový svet, s pocitom absolútnej pohody. Wellness centrum vás omámi svojou atmosférou a výhľadom na nádhernú prírodu Malej Fatry. Lákavá je aj atrakcia v hoteli - lezecká stena, ktorá patrí medzi najvyššie na Slovensku a siaha až do výšky 13,5 m.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk a Ubytovanie.sk. Tak neváhajte, klikajte a zažite dokonalý wellness pobyt na Slovensku.