registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Čertovsky dobrá zimná dovolenka na Slovensku

Aj vy patríte k nedočkavcom, ktorí sledujú live stream na webkamerách lyžiarskych stredísk, ako pribúda sneh? Tešíte sa, keď na svahoch zbadáte ratraky pripravujúce čerstvo upravenú nedotknutú zjazdovku? Radi si po dni strávenom na svahu zohrejete kosti vo wellness a pochutnáte na vynikajúcej lahodnej večeri? 

Čertovsky dobrú lyžovačku, wellness a výbornú kuchyňu nájdete na Čertove! 

Horský Wellness & Spa hotel Čertov*** vás privíta v prírodnej rezervácii pohoria Javorníky. Hotel obľubujú lyžiari, bežkári a rodiny s deťmi. Lákajú ich vleky takmer pred oknom hotela, upravované trasy na bežecké lyžovanie a komplexné kvalitné ubytovacie a wellness služby. Hotel má výbornú dostupnosť k lyžiarskym strediskám SKI Čertov Javorníky a SKI Centrum Kohútka.

Všetky priestory hotela sú komfortné, zariadené v príjemnom horskom a rodinnom štýle. Po návrate z lyžovačky môžete príjemne zrelaxovať vo Wellness centre, jednom z najväčších v okolí: zaplávať si v plaveckom bazéne s atrakciami, oddýchnuť si v relaxačnom bazéne so slanou vodou, saunovom svete, vírivke, masážnej vani, pri liečivých spa procedúrach a masážach.

Zimné večery je možné si spríjemniť v hotelovom bare, vinárni, zahrať si šípky, pingpong, gulečník, bowling a biliard alebo v spoločenskej miestnosti s detským kútikom, knižnicou a spoločenskými hrami. V rámci pobytového balíčka "Lyžovačka na horách" je možné využiť aj zľavy, napríklad na profi virtuálnu realitu či pivné kúpele.

To všetko a ešte viac nájdete na UbytujSa.sk a Ubytovanie.sk.

Neváhajte, klikajte, hľadajte ubytovanie Severné Považie a užite si zimnú dovolenku na Slovensku.