registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Zimný relax v Nízkych Tatrách

Plánujete zimný relax a tešíte sa, keď zbalíte lyže, bežky, sánky, rodinu, vyrazíte na čerstvý vzduch, za oddychom, zasneženou prírodou a skvelou lyžovačkou? Vypnete notebooky, tablety, smartfóny a budete aspoň pár dní “dočasne nedostupní“?

Pre mnohých fanúšikov zimných športov sa na čele rebríčka ocitlo stredisko Jasná Nízke Tatry. Z južnej strany vás na vrchol dopraví 15 miestna Kabínková lanovka Kosodrevina - Chopok. Privíta vás panoramatická reštaurácia Rotunda a kilometre zasnežovaných upravovaných zjazdoviek. Obidve strany Chopku - južná a severná sú prepojené lanovkou, takže horehronskí návštevníci si môžu užiť všetky atrakcie najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku.

Ak vás bavia miesta, ktoré nie sú preplnené turistami, oddych po lyžovačke na Chopku nájdete napríklad aj na jeho južnej strane v podhorskej dedinke Mýto pod Ďumbierom. Máte radi hrejivé teplo krbu a príjemnú atmosféru štýlových dreveníc, ktoré napĺňajú vaše predstavy o pohodlnom ubytovaní blízko lyžiarskych svahov a bežkárskych tratí?

Skúste Drevenicu na Mýte v tichej lokalite alebo Tri chalúpky na Mýte len pár metrov od zjazdovky, Chatu Provence s výhľadom priamo na lyžiarsky vlek, či útulnú Chalet Sia na Táloch, v ktorej sa budete cítiť ako doma. Južná strana Chopku - nástupná stanica Krupová je od Chalet Sia vzdialená len 7 km. Na blízku sú aj strediská Ski Tále či Mýto SKI & BIKE centrum, poskytujúce upravené lyžiarske svahy, krásne výhľady na panorámu Nízkych Tatier, modernú sedačkovú lanovku, 5 vlekov, lyžiarsku školu, požičovňu lyží, ski servis a reštauráciu.

Vychutnajte si čaro okamihu, keď hore na kopci na chvíľu zastanete, pokocháte sa pohľadom na okolitú krajinu a slnko trblietajúce sa na snehu. A potom podvečer, keď si bez zhonu spolu s rodinou alebo priateľmi vypijete šálku čaju alebo pohár dobrého vína v teplúčku pri krbe v útulnej dreveničke.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk - ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte, hľadajte ubytovanie Nízke Tatry podľa vašej predstavy a užite si zimnú dovolenku na Slovensku.