Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Horský hotel - Akademik Račkova dolina

Račkova dolina , 032 42, Pribylina
 
Horský hotel

Hotel Akademik sa nachádza v turisticky najkrajšej a najpríťažlivejšej časti Západných Tatier v Račkovej doline, v nadmorskej výške 957 m.n.m.. Mohutné skalnaté vrcholy, ostré bralá, hlboké lesy, vodopády, plesá či malebné doliny pohladia dušu každého návštevníka, ktorý sem zavíta.

Svojou kapacitou a dispozičným riešením budovy je horský hotel Akademik vhodný najmä na organizovanie detských táborov a škôl v prírode.

Areál hotela ponúka mnoho možností, ako aktívne tráviť voľný čas. V priestoroch hotela majú naši hostia k dispozícii biliardový stôl, stolný tenis a stolný futbal. Priestranné vnútorné priestory sú priam predurčené na organizovanie rôznych spoločenských podujatí, ako sú školenia, prednášky, stretávky, oslavy či iné rodinné alebo firemné stretnutia.

Príjemnú domácku atmosféru a ochotný personál horského hotela Akademik určite ocenia rodiny s deťmi ako aj starší ľudia túžiaci po oddychu a zrelaxovaní uprostred nádhernej tatranskej prírody.

Ubytovacia, jedálenská aj spoločenská časť hotela tvoria jeden kompaktný stavebný celok, klient má teda všetko pod jednou strechou. Pred samotným hotelom sa nachádza priestranné parkovisko pre autá aj autobusy. Horský hotel Akademik má za sebou bohatú minulosť a množstvo spokojných klientov, o čom svedčí fakt že sa k nám neustále vracajú. Vitajte u nás!

Prekrásne prostredie a nádherný hotel, určite prídeme zas.
Janka
90%
31.05.2013

Horský hotel Akademik Račkova dolina zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 115Kapacita reštaurácie: 56

Vybavenie zariadenia

OhniskoPsom vstup povolenýDenný barDetské ihriskoNefajčiarske prostredieLetná terasaParkovisko
Súčasťou hotela je jedáleň s kapacitou 56 miest, spoločenská miestnosť s kapacitou 100 miest, vybavená videoprojektorom a premietacím plátnom a priestranná terasa. K dispozícii sú aj 2 študovne s TV a DVD, každá s kapacitou 20 miest. Pre spríjemnenie chvíľ našich detských hostí možno využiť bohato vybavený detský kútik. Klienti, ktorí nemôžu alebo nechcú nechať svojich štvornohých spoločníkov doma, určite ocenia možnosť ubytovania aj so svojimi miláčikmi. V horskom hoteli Akademik sú vítaní.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbePrístelka
Kapacita hotela je 115 lôžok v jedno-, dvoj-, troj-, štvorlôžkových izbách a v apartmánoch. V prípade záujmu klienta možno izbu doplniť prístelkou. Pre najmenších noclažníkov je k dispozícii detská postieľka. Všetky izby majú vlastné umývadlo, sprchu a WC.

Možnosti športovania

VolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyBiliardBežkovanieZber húbStolný tenisŠkola v prírodeDetský tábor
Vedľa hotela sa nachádza malé trávnaté ihrisko a ihrisko s asfaltovým povrchom vhodné pre loptové hry Priamo pred hotelom je veľké trávnaté ihrisko a priestranná lúka, ktorú možno využiť na akékoľvek športové aktivity. Svojou polohou je Horský hotel Akademik priam predurčený k podnikaniu výletov do unikátnej tatranskej prírody. Okolie hotela ponúka možnosti pohodových vychádzok po okolí, ako aj priamy prístup k značeným turistickým chodníkom, ktoré návštevníka dovedú na každý vrch Západných Tatier, vrátane toho najvyššieho – Bystrej (2248 m.n.m).

V zariadení sa možno dohovoriť

Anglicky

Kongresové služby

DataprojektorInternetPlátno
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Horské hotely, Ubytovanie Pribylina