Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Horský hotel - Eva starstarstar***

Jozefkovo údolie , 900 21, Svätý Jur
 
Horský hotel

Horský hotel Eva sa nachádza pod lesom na úpätí Malých Karpát v historickom mestečku Svätý Jur. Okolité prostredie ponúka čistú prírodu, kultúrne a spoločenské využitie. Hotel bol vybudovaný pred pätnástimi rokmi rodinou, ktorá preferuje aktívny životný štýl a súžitie s prírodou. Základnou ideou bolo vytvoriť priestor, kde by si každý hosť našiel to svoje. Krása prírody je spojená s jej dokonalým využitím, rozsiahly areál ponúka športové ihriská, oddychový a spoločenský priestor. Športové ihriská sú vytvorené tak, aby poskytovali čo najväčší komfort pre športovcov, ale aj bezpečnú hru pre deti a mládež. Cez zimné obdobia naši hostia relaxujú pri vnútornom bazéne, saune alebo fitness-e. Celoročne sa naši hostia môžu ubytovať v hoteli, alebo v dvoch chatkách, ktoré sa nachádzajú v areáli a sú prispôsobené mladým ľuďom.

V pohode výkend v prírode, oddych a dobré jedlo. Dakujeme za všetko :)
Janči
95%
08.01.2015

Horský hotel Eva zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 107Kapacita salóniku: 60Kapacita kongresovových priestorov: 120Prístelky: 40

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieTrezorReštauráciaOhniskoPsom vstup povolenýDenný barNočný bardiscoPredaj drogériového tovaruParkoviskoSauna
Spoločenská miestnosť je plne klimatizovaná, pokrytá Wi-Fi signálom. Má kapacitu 120 hostí. Nachádza sa tu aj menší tanečný parket a priestor pre aparatúru. Sála je multifunkčná a je využiteľná pre viacero možností. V sále sa nachádza bar, ktorý je otvorený na požiadanie prenajímateľa sály.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónPrístelka Spoločné sociálne zariadenieChladničkaInternet
V blízkosti hotela ponúkame ubytovanie v dvoch priľahlých chatkách so spoločenskou miestnosťou, ktoré uprednostňujú prevažne mladí hostia na rôzne oslavy alebo párty. Kapacita jednej chatky je 22 lôžok. Vybavenie chatiek: chladnička, spoločné sociálne zariadenia.

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovanieKorčuľovanieZber húbKrytý bazénFitnessTenisRybolovŠkola v prírodeDetský tábor
Viacúčelové ihrisko (20m x22m) - je umiestnené hneď oproti hotelu, v jeho blízkosti sa nachádza malá terasa a lavičky. Povrch ihriska je z betónu, po obvode je kompletne zabezpečené plotom. K dispozícií sú basketbalové koše, volejbalová sieť, hokejové bránky, futbalové bránky. Tenisový kurt (23,77m x 8, 23m) plocha je antuka. Plážový volejbal (24m x 13) pieskové ihrisko, ktoré je upravované. Vonkajší bazén (40m x 20m) s upravovaným trávnikom. V letných mesiacoch je otvorený bufet, ktorý poskytuje ľahké občerstvenie. Ďalej sa tu nachádza tiahly svah, ktorý je v letných mesiacoch využívaný športovcami pre kondičné tréningy, a veľká trávnatá plocha, kde si môžete vyskúšať lukostreľbu, spoločenské hry, alebo si vychutnať jazdu na koni.
Pre deti a mládež poskytujeme rekreáciu už niekoľko rokov. Náš areál je ideálny pre pohybové a edukatívne aktivity. Možností je hneď niekoľko: využitie spoločenskej sály, vnútorného bazénu, ohniska, zapožičanie športového náradia, a samozrejme bezplatné používanie všetkých ihrísk v areáli hotela. V okolí Svätého Jura leží niekoľko historických pamiatok a zaujímavých miest, a preto vieme deťom zabezpečiť rôzne typy výletov. Hotel je situovaný mimo cestných komunikácií a bezpečie detí je pre nás prioritou.

Možnosti wellness

Horský hotel Eva má celoročne otvorený vnútorný krytý bazén (5m x 10m), ktorý sa nachádza v oddychovej zóne, kde je suchá sauna pre 8 až 10 ľudí (za poplatok) a fitness. Bazén a sauna sú prístupné počas celého dňa a je potrebné sa vopred nahlásiť.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľsky

Kongresové služby

FaxKopírovanieInternet
Od začiatku pôsobenia sa venujeme kompletnému organizovaniu spoločenských podujatí. Máme niekoľkoročné skúsenosti s vytvorením dokonalej svadobnej hostiny, oslavy jubileí, stužkových, plesov, stretávok a mnoho iných. Orientujeme sa aj na firmy, a s nimi spojené aktivity, ponúkame Vám kompletné balíčky , napríklad pre team buildingy, školenia, workshopy, semináre alebo večierky. Spoločenská miestnosť, ktorou hotel disponuje má kapacitu až 120 ľudí. Každoročne u nás radi privítame detské tábory, športové sústredenia, školy v prírode, svadby, firmy hľadajúce oddych a zábavu, rodiny, ale aj jednotlivcov. Nájdete tu pokoj, pohodu a oddych.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Horské hotely, Ubytovanie Svätý Jur