Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Motely na Slovensku - Ranč starstar**

Pri Váhu - Černová 540/71, 034 01, Ružomberok
 
Motel

Motel Ranč sa nachádza v Ružomberku v blízkosti hlavného cestného ťahu Bratislava – Košice na začiatku historickej dedinky Černová pri Ružomberku. Mesto Ružomberok sa rozprestiera v srdci dolného Liptova v malebnom prostredí kde sa stretávajú pohoria Liptovskej kotliny s Chočskými vrchmi, Veľkou Fatrou a Nízkymi Tatrami.

Pred motelom je veľké neplatené parkovisko dohliadané kamerovým systémom, krytá terasa, detské ihrisko, ohnisko s možnosťou opekania.

Motel Ranč ponúka ubytovanie v zrekonštruovaných izbách, stravovanie v štýlovo zariadenej reštaurácii s krbom a športové vyžitie pre deti aj pre dospelých.

Svojou polohou a vybavenosťou je Motel Ranč vhodný nielen na trávenie aktívnej dovolenky v lete aj v zime, ale aj pre obchodných cestujúcich, poriadanie firemných a spoločenských akcií, školení, svadieb, promócií.

Okolie motela je priam stvorené na turistiku. Nachádza sa tu veľa pekných turistických trás. Na ktorých môže návštevník spoznávať krásy prírody dolného Liptova ktoré sú zaujímavé nielen v lete ale aj v zime.

Motel Ranč Vám ponúka výhodný tranzit pre autobusové zájazdy. Radi Vás privítame.

Boli sme v tomto moteli kamarátke na svadbe a bolo tu super. Výborné jedlo, útulné ubytovanie, milý personál,príjemný pobyt. Vrátime sa sem na lyžovačku.
Janka
100%
08.02.2012

Motel Ranč zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 41Kapacita reštaurácie: 70Kapacita salóniku: 20Prístelky: 10

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieReštauráciaStrážené parkoviskoOhniskoPsom vstup povolenýDetské ihriskoLetná terasaPrenájom vozidiel SaunaGurmánsky zážitok
Ubytovacia časť sa nachádza na 1. podlaží hotela. Pre imobilných hostí je k dispozícii schodisková plošina.
Reštaurácia s krbom sa nachádza na prízemí hotela. Ponúka príjemné posedenie v štýlovom interiéri. V ponuke sú hotové jedlá slovenskej a českej kuchyne, predjedlá, jedlá na objednávku, cestoviny, zeleninové šaláty a dezerty. Reštaurácia má kapacitu 70 miest. Je vhodná aj na spoločenské podujatia, svatby, firemné a rodinné oslavy a posedenia, prezentácie.
Z reštaurácie je východ vonku na krytú terasu, kde je možné stravovanie v letných mesiacoch. Kapacita terasy je 40 miest. Pred terasou je ohnisko s možnosťou opekania, detské ihrisko (hojdačky, kolotoč, pieskovisko, šmýkačka, ruské kolky, maxišachy, minigolf). Vedľa reštaurácie na prízemí je menšia miestnosť banketka s krbom s kapacitou 20 miest. Je vhodná na menšie rodinné a firemné posedenia.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVPrístelka Internet
Motel Ranč poskytuje ubytovanie v kompletne zrenovovaných jednoposteľových, dvojposteľových izbách a apartmánoch. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (WC a sprchový kút). Všetky izby sú vybavené novým nábytkom, TV SAT, rádiom, telefónom a bezplatným WiFi pripojením na internet.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebVodné športyBežkovanieKorčuľovaniePoľovačkaZber húbSki servis
V rámci rekonštrukcie bola k budove Motela Ranč dobudovaná prístavba, v ktorej sa nachádza SQUASH, BOWLING, BILIARD, STOLNÝ TENIS a SAUNA. Všetky tieto športové aktivity sú v jednej veľkej miestnosti, v ktorej je možné pripraviť švédske stoly a tabuľu pre firemné a rodinné akcie a posedenia. Tým spôsobom je možné spojiť firemnú oslavu, alebo školenie so športovým vyžitím.
Okolie motela je priam stvorené na turistiku. Nachádza sa tu veľa pekných turistických trás, kde môže návštevník spoznávať krásy prírody dolného Liptova, ktoré sú zaujímavé nielen v lete ale aj v zime. V blízkosti areálu sa nachádza známe lyžiarske stredisko Skipark Ružomberok (5 km), Donovaly alebo Jasná.
Liptovská Mara je jedna z najväčších vodných nádrží na Slovensku. Ponúka široké možnosti vodných športov: kúpanie, člnkovanie, jachting, windsurfing alebo rybárčenie. Rekreačná oblasť Liptovský Trnovec, kde je trávnatá pláž, požičovňa športových potrieb, škola windsurfingu, volejbalové ihrisko a minigolf.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľsky

Kongresové služby

DVD prehrávačUsporiadateľské službyPCDataprojektorInternetTVPlátnoFlip chart
Motel Ranč ponúka priestory a podmienky pre konanie rôznych školení a firemných akcií. Pre našich klientov tieto podujatia ušijeme na mieru. Zabezpečíme všetko od ubytovania, stravovania, zapožičanie technického vybavenia až po doplnkové služby. Vieme zabezpečiť jazdu na koni, na koči, príp. v zime psie záprahy Na záver sa môžete zrelaxovať v saune. Ceny prenájmu priestorov, audiovizuálnej techniky a ubytovania dojednávame individuálne v závislosti od počtu osôb, počtu prenocovaní a termínu.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Motely na Slovensku, Ubytovanie Ružomberok