Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - a pizzeria ESO star*

Bystrička 233, 036 01, Martin
 
Penzión
Penzión Vám poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových, ktoré sú kompletne zariadené vkusným nábytkom. Máte možnosť výberu: Izba Standard - 5 dvojposteľových izieb štandard, kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom, na izbe je 2x samostatná posteľ. Izba De Luxe - 20 rôznych dvojposteľových izieb, kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom, na izbe je 1x manželská posteľ (na 10 izbách je možnosť pridať prístelky). Celková kapacita hotela je 25 izieb (60 lôžok, vrátane prístelky). Vybavenie izieb: TV SAT, rádiobudík, elektronický trezor, pripojenie na internet. V cene za pobyt sú zahrnuté raňajky, podávané bufetovým spôsobom, parkovanie v areáli a taktiež poplatky obce.

Penzión a pizzeria ESO zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 60

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Martin
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.