Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Alex - Cenník

Slovenská 80, 080 01, Prešov
 

Doplňujúce informácie

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a služby kliknite prosím na Cenník.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Kapacita 30+30 a terasa 30 miest. Ponúkame denné obedňajšie menu + dezertné prekvapenie, široký výber nápojov a jedál modernej, domácej a zahraničnej kuchyne (slimáky, šaláty, morské špeciality, beefteky, pečené kolená). V prípade spoločenských osláv zabezpečíme hudbu zdarma, možnosť zabezpečenia foto a video služieb. Našou výhodou je VLASTNÁ UZAVRETÁ TERASA vhodná pre neposedné deti. Jedálný lístok je sezónne a príležitostne obohacovaný (štefánka zábava, fašiangove hody, sv. Valentínske menu, kačacie a husacie hody, jedlá diviny) … V letných mesiacoch Vás radi privítáme na tichej terase s letným jedálnym lístkom (špeciality na grile, rôzne druhy šalátov) a nebude chýbať ani video – projekcia (hudba, kultúra, filmy, zábava).
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.