Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Altendorf star*

Hlavná 100, 059 52, Stará Lesná
 
Penzión

Exkluzívny penzión, považovaný za jeden z najkrajších vo Vysokých Tatrách, ukrýva pre Vás pestrú mozaiku nádherných prekvapení. Nachádza sa v centre obce Stará Lesná. Umiestnenie penziónu je výnimočné, na úpätí Vysokých tatier, odkiaľ je nádherný výhľad aj na jeden z najvyšších vrcholov Tatier a to Lomnický štít.

Príjemné ubytovanie s raňajkami, štýlu Bed and Breakfast v zahraničí, rodinná atmosféra, vlastné parkovisko vnútri areálu penziónu, maximálne ústretový majiteľ penziónu. Dobrá cena ubytovania(vzhľadom na lokalitu). K dispozícii aj priestranný rodinný apartmán.V blízkosti 50 metrov vynikajúca strava v penziónom odporúčanom zariadení.
Stanislava
100%
27.11.2010

Penzión Altendorf zahŕňa

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Stará Lesná
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.