Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - BELIN star*

Tatranská Lomnica 50, 059 60, Tatranská Lomnica
 
Penzión

Penzión BĚLÍN (865 m.n.m.) sa nachádza na okraji parku, päť minút chôdze od centra Tatranskej Lomnice. Stojí na rozľahlom pozemku, obklopený záhradou s potôčikom, kde je aj detské ihrisko, otvorené ohnisko, kryté posedenie pri záhradnom krbe a asfaltové ihrisko s basketbalovým košom, ktoré v zime slúži ako klzisko.

Veľmi príjemný penzión obzvlášť vhodný pre rodinu s deťmi, keďže na každom poschodí je k dispozícii skutočne bohato a vyčerpávajúco vybavená veľká kuchyňa umožňujúca vlastné stravovanie v príjemnom prostredí (vonkajšia slnečná terasa). K pocitu vysokého komfortu prispieva aj prostredie, penzion je obklopený veľkým pozemkom s potôčikom, takže výhľad z okna je príjemný na priestranstvo so zeleňou. K pocitu pohody prispieva aj vonkajšie posedenie s krytým grilom, možnosťou opekania, s ihriskom pre deti, nachystaným drevom --- priam ideálne pre väčšiu partičku, prípadne rodinnú pohodu. A najväčší bonus je nepochybne poloha tohto penzióna- priamo v centre Lomnice. Toto všetko za veľmi prijateľné ceny.
Iveta
80%
06.10.2010

Penzión BELIN zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 30

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Tatranská Lomnica
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.