Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Borievka

Jesenského 2227/2, 058 01, Spišská Sobota
 
Penzión

Víta Vás rodinný penzión Borievka, kde ukrytí v malebnej historickej časti Popradu v Spišskej Sobote v atraktívnej lokalite pod Tatrami strávite kúsok z Vášho času. Nechajte sa inšpirovať a príďte k nám za lyžovaním či turistikou v Tatrách alebo v Slovenskom raji, za kultúrnym bohatstvom podtatranského regiónu alebo Vám poslúžime ako zastávka na služobnej ceste. Ako bonus môžete využívať wellness programy neďalekého aquaparku Aquacity.

Milá majiteľka, 100%-ná čistota, plne vybavená kuchynka, nadštandardné služby (napr. kávovar Dolce Gusto v kuchynke a niektoré potraviny zadarmo), na izbe mini bar s nápojmi za výhodné ceny, možnosť využiť perličkovú kúpeľ priamo v penzióne. V kúpeľni kozmetika zadarmo a fén na vlasy. Mala som pocit, že okrem šiat som si snáď ani nič iné nemusela baliť :D
Marianna
100%
13.07.2013

Penzión Borievka zahŕňa

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Spišská Sobota
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.