Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Chalúpka star*

29.januára 674/54, 059 38, Štrba
 
Penzión
Ponúkame Vám ubytovanie v rodinnom penzióne "Chalúpka", na okraji obce Štrba v pokojnom a tichom prostredí s priamym prístupom k potoku a lesu, odkiaľ je vidieť panorámu Vysokých a Nízkych Tatier. Penzión je oplotený, s možnosťou bezplatného parkovania áut. Penzión sa skladá z dvoch časti. Prednú časť (A) tvorí predzáhradka s jazierkom. Na 1. poschodí je kompletne vybavená kuchyňa, jedna 4-lôžková izba, kúpeľňa s WC, v podkroví je vybavená kuchyňa, jedna 3-lôžková, jedna 2-lôžková izba a kúpeľňa s WC. Zadná časť penziónu (B) má samostatný vchod, v prízemí je hala s posedením, krbom a TV SAT, kuchyňa vybavená plynovým sporákom, chladničkou, riadom a sedením pre konzumáciu. Štýlové podkrovie má 4 izby, dve s loggiou, kúpeľňu s vaňou a WC, kúpeľňu so sprchou a WC. Každá izba má 3 lôžka, je možnosť úpravy počtu lôžok medzi izbami.
ubytko, cena, majitelia
Lubo
90%
24.05.2012

Penzión Chalúpka zahŕňa

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Štrba
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.