Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Dubky - Cenník

Cestice 11, 040 01, Košice
 
  cena od cena do
Cena za izbu 48 € -
Cena za osobu 35 € -

Doplňujúce informácie

Cenník izieb:

1 osoba - 35 € / noc, 2 osoby - 48 € / noc, 3 osoby - 60 € / noc.

V prípade dlhodobého pobytu (mesiac a viac) možná dohoda zľavy od 3% do 10 %, v závilosti od počtu izieb a počtu ubytovaných.

Cenník apartmánov:

1 osoba - 50 € / noc, 2 osoby -  60 € / noc.

Ponúkame Vám ubytovanie vo veľkoryso riešených izbách a apartmánoch vybavených novým zariadením.

... apartmán č. 10 poskytuje veľkorysé priestory na dvoch podlažiach, kde sa na prvom podlaží nachádza obývacia časť s priestrannou rohovou sedačkou, LCD TV so satelitným príjmom, pracovným stolom s koženým kreslom, vybavenú kuchynku s chladničkou a minibarom ako aj priestrannú kúpeľňu s toaletnou skrinkou, vaňou a WC. Na druhom podlaží sa nachádza spáľňová časť s dvojlôžkovou posteľou,
... apartmán č. 2 je taktiež dvojpodlažný a ponúka jednu dvojlôžkovú posteľ na každom podlaží, na prvom je k dispozícii aj sedačka k TV so satelitným príjmom a minibar,
... apartmán č. 9 ponúka dvojlôžkovú posteľ v štedro riešených priestoroch s rohovou sedačkou, LCD TV so satelitným príjmom, vybavenú kuchynku s chladničkou a minibarom.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky 4.00 € Raňajky nie sú v cene ubytovania.
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Reštaurácia Vás privíta veľkými porciami jedál z tradičnej kuchyne. Z bohatého jedálneho lístka si vyberie naozaj každý. Má štandardnú kapacitu 109 miest pre hostí v reštaurácii a 54 miest na terase, 15 členný kolektív reštaurácie Vám denne zaistí lahodné jedlá na objednávku v širokej ponuke z výberu jedálného lístka, vždy z najčerstvejších surovín, K chutným jedlám ponúkame maďarské Tokajské a slovenské vína podľa ponuky. Prevádzková doba reštaurácie je: od 8.00 hod do 21.00 hod. V prípade dobrého počasia Vás pozývame na terasu na chladené čapované pivo alebo kofolu, ako aj na špeciality kuchyne.
 
Reklama
Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.