Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Evka

Matejovská 1794/4, 058 01, Spišská Sobota
 
Penzión
Užite si dovolenku v tichej pohode rodinného penziónu EVKA. Začínajte dni výdatnými domácimi raňajkami, ktoré si pripravíte v štýlovej kuchyni meštianskeho domu. Vaše auto ponechajte v bezpečí súkromného parkoviska a vydajte sa relaxovať do termálneho parku AquaCity Poprad, Thermal parku Vrbov, navštívte Vysoké Tatry s množstvom zjazdoviek a bežeckých tratí, jaskyne, hrady a zámky v okolí. Po návrate Vás osvieži sprcha priamo na izbe, v lete posedenie pri grile v záhrade, pokiaľ samozrejme nedáte prednosť satelitnej televízii v súkromí Vašej izby. Nezabudnuteľným zážitkom bude pre Vás pekný výhľad na Vysoké Tatry priamo z Vašej izby a večerná prechádzka romanticky osvetleným historickým Sobotským námestím. Ponúkame Vám ubytovanie v apartmáne s dvoma samostatnými izbami a kuchyňou zvlášť vhodné pre rodiny s deťmi , prípadne v jednolôžkovej alebo dvojlôžkovej izbe s kuchyňou. Našou snahou je, aby ste sa u nás cítili ako doma!

Penzión Evka zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 8

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Spišská Sobota
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.