Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Fuňák starstarstar***

Oščadnica 754, 023 01, Oščadnica
 
Penzión

Ubytovanie v Oščadnici Penzión Fuňák*** je ideálnym riešením vašej rodinnej dovolenky v letnom i zimnom období v pokojnom horskom prostredí v známej turistickej obci Oščadnica pod najvyšším vrchom Kysúc Veľkou Račou. Penzión ponúka návštevníkom komfortné ubytovanie v útulných izbách.

Príďte stráviť vašu rodinnú dovolenku do Penziónu Fuňák *** v krásnom prostredí Kysúc. Tešíme sa na Vašu návštevu :-)

Ubytovanie v Oščadnici Penzión Fuňák*** je ideálnym riešením vašej rodinnej dovolenky v letnom i zimnom období v pokojnom horskom prostredí v známej turistickej obci Oščadnica pod najvyšším vrchom Kysúc Veľkou Račou. Penzión ponúka návštevníkom komfortné ubytovanie v útulných izbách.

Príďte stráviť vašu rodinnú dovolenku do Penziónu Fuňák *** v krásnom prostredí Kysúc. Tešíme sa na Vašu návštevu :-)

Zobraziť viac

utulne ubytovanie, krasne okolie, ideal pre deti a aktivny oddych, strava vyborna, chutilo vsetkzm. dakujeme a v zime nas tu mate zas :))
Anka
98%
20.11.2012

Penzión Fuňák zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 16Kapacita reštaurácie: 30Kapacita kongresovových priestorov: 40Prístelky: 6

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaOhniskoDetské ihriskoKrbNefajčiarske prostredieLetná terasaGrilParkoviskoSaunaGurmánsky zážitok
Penzión Fuňák ponúka svojím hosťom možnosť stravovania a príjemného posedenia v prostredí originálnej a nápaditej reštaurácie, ktorá ponúka široký sortiment jedál a nápojov, zmrzlinových a šľahačkových pohárov. Naša reštaurácia je zaujímavá najmä svojim barom, ktorý je jediný svojho druhu na Slovensku. Bar predstavuje vernú kópiu drevenice z prvej polovice 18. storočia.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVPrístelka
Všetky izby sú vybavené rádiom, TV s káblovou televíziou, bezplatným prístupom na internet (WIFI zóna), šatňovou skriňou a dvoma relaxačnými kreslami. Kúpelne sú vybavené sprchami, WC a umývadlom s osvetleným zrkadlom. V jednej z rodinných izbieb sa nachádza priestranný balkón z výhľadom na les.

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieFutbalTuristické trasyCyklistické trasyDetské ihriskoBiliardBežkovaniePoľovačkaZber húb
V zimnom období ponúkame našim návštevníkom lyžovačku na svahoch najväčšieho vrchu Kysúc Veľkej Rače. Lyžiarske stredisko patrí k top strediskám na Slovenksu. K dispozícii je takmer 14 km pravidelne upravovaných zjazdoviek, všetky sú zasnežované technickým snehom. Počet zjazdoviek: 13, z toho 7 modrých (ľahká náročnosť), 4 červené (stredne ťažká), 2 čierne (ťažká). Vyznávači bežeckého lyžovanie si tiež prídu na svoje, nachádzajú sa tu bežecké trasy - Stopa zdravia v dĺžke 1, 3 a 5 km. Počas zimnej sezóny premáva bezplatná skibusová doprava priamo do strediska Snow paradise Veľká Rača.
V letnom období je región Kysuce veľmi lákavý pre pešiu turistiku ale aj cykloturistiku. Pre našich návštevníkov je k dispozícií letná terasa, detské ihrisko, trampolína, futbalové ihrisko s umelou trávou, ktoré je súčasťou areálu. Na cykloturistiku a prechádzky po okolí slúži novovybudovaná „Zelená Cesta”, ktorá sa tiahne popri rieke.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľsky

Kongresové služby

DataprojektorPlátnoFlip chart
Reštaurácia disponuje kapacitou 30 miest. Spolu so spoločenskou miestnosťou (kapacita 40 miest), ktorú penzión ponúka je vhodná na usporadúvanie rodinných osláv, firemných osláv, školení či seminárov, svadieb a iných významných príležitosti. Všetky akcie robíme za veľmi výhodné ceny! Pečieme výbornu pizzu za skvelé ceny. V reštaurácii je možnosť WIFI pripojenia na internet.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Oščadnica
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny