Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Fuňák starstarstar*** - Cenník

Oščadnica 754, 023 01, Oščadnica
 
  cena od cena do
Cena za osobu 16 € -

Doplňujúce informácie

Zľavy z ceny ubytovania dohodou pre zájazdy, väčšie skupiny, firmy, robotníkov alebo dlhodobé ubytovanie.

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a služby, zľavách na pobyty a bonusoch kliknite prosím na Cenník.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky 5 € -
Polpenzia 11 € -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Penzión Fuňák ponúka svojím hosťom možnosť stravovania a príjemného posedenia v prostredí originálnej a nápaditej reštaurácie, ktorá ponúka široký sortiment jedál a nápojov, zmrzlinových a šľahačkových pohárov. Reštaurácia disponuje kapacitou 30 miest. Spolu so spoločenskou miestnosťou (kapacita 40 miest), ktorú penzión ponúka je vhodná na usporadúvanie rodinných osláv, firemných osláv, školení či seminárov, svadieb a iných významných príležitosti. Naša reštaurácia je zaujímavá najmä svojim barom, ktorý je jediný svojho druhu na Slovensku. Bar predstavuje vernú kópiu drevenice z prvej polovice 18. storočia. Pečieme výbornú pizzu za skvelé ceny.
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.