Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Inštitút starstar**

Cesta pod Hradovou 13/a, 040 01, Košice
 
Penzión

Hľadáte dlhodobé alebo krátkodobé ubytovanie v Košiciach?

Penzión Inštitút je situovaný v pokojnej okrajovej štvrti Košíc v mestskej časti Podhradová.

V rámci krátkej prechádzky možno navštíviť Botanickú záhradu, bowling a košický lesopark, nenáročná turistická vychádzka zavedie návštevníka do Zoologickej záhrady a na bobovú dráhu. V zime je z Penziónu pohodlne dostupné známe lyžiarske stredisko Kavečany, v lete neďaleký areál Ryba - Anička s kúpaliskom.

Hľadáte vhodné miesto na usporiadanie konferencie, školenia alebo firemnej prezentácie? Penzión Inštitút disponuje kongresovou sálou pre 120 osôb a viacerými menšími miestnosťami (80 osôb, 40 osôb...) vybavenými modernou prezentačnou technikou, ako aj ubytovacou kapacitou 90 lôžok v jednoposteľových a dvojposteľových izbách bunkového systému so samostatnou kúpeľnou a WC.

Blízkosť viacerých zastávok MHD umožňuje pohodlný presun do centra mesta, na železničnú a autobusovú stanicu. Jeho poloha umožňuje ako vychádzky do neďalekého Košického lesa za pokojom – tak do centra samotného mesta. Tešíme sa na Vás.

V uvedenom zariadeni som pravidelne ubytovany ked navstivim Kosice a ak je tam volne miesto. Blizko centra mesta, v blizkosti dobre restauracie, urcite kludna cast mesta. Cistota, prijemny personal-co dodat, doporucujem!
Pavol
92%
15.08.2011

Penzión Inštitút zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 90Kapacita reštaurácie: 60Školiace miesta: 80Kapacita salóniku: 25Kapacita kongresovových priestorov: 120

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieTrezorStrážené parkoviskoPsom vstup povolenýDenný barFajčiarske / nefajčiarske prostredieGarážNefajčiarske prostrediePropagačné publikácie

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebDetské ihriskoBežkovanieFitnessTenis
Športové možnosti sú v okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyRusky

Kongresové služby

OzvučenieDVD prehrávačpanell hallFaxŠatňaKopírovaniePC miestnosťUsporiadateľské službySekretárske službyPCDataprojektorInternetVideo-rekordérTVMikrofónPlátnoFlip chart
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Košice
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.