Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Javorina starstarstar*** - Cenník

Čičmany 269, 013 17, Čičmany
 
  cena od cena do
Cena za osobu 24 € -

Doplňujúce informácie

AKCIA  4+1  Pri ubytovaní na 4 a viac nocí s polpenziou, ďalšia noc ubytovanie GRÁTIS.
 
AKCIA 2+ Wellness  Pri ubytovaní na 2 a viac nocí - 1 x vstup do wellness GRÁTIS.

Čakáme na vás ako je u nás zvykom .... s úsmevom a pohárikom!

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a služby, zľavách a bonusoch, kliknite prosím na Cenník. Nájdete v ňom aj atraktívnu ponuku pobytov s výhodnými zľavami:

Cenník

Tradičná zabíjačka

Deň Slovenského sedliaka

Chodník našich predkov

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky 6 € -
Polpenzia 13.50 € -
Plná penzia 17 € -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Radi by sme Vám predstavili našu reštauráciu v ktorej sa varí s láskou a tradíciou. Do jedál, ktoré varíme so srdcom používame zväčša domáce suroviny a suroviny z okolitej prírody. Naša príroda je plná rozmanitých chutí byliniek, rastlín či divej zveri. Na Vašom tanieri tak môžete nájsť kvalitné mäsko z domáceho chovu, divinu a bylinu z našich hôr a lúk, ako aj výrobky nášho majstra-mäsiara Mira, či kvalitné čerstvé produkty zo salaša Zliechov. Šikovné ruky našich kuchárov Ivanov, zase vykúzlia domáce tradičné slovenské jedlá. Za pár chvíľ sa túžba Vašich chuťových pohárikov naplní, postačí sa len usadiť a vybrať si.
Naša reštaurácia je otvorená od 08,00 do 21,00 hod, ale veľa krát sa dvere našim hosťom otvoria aj neskôr či skôr :) V reštaurácií si môže posedieť 45 osôb. Reštauračná záhrada je otvorená od mája do septembra, počet miest na sedenie je 72. Na Vaše rodinné udalosti ako oslavy, svadby, či rodinné posedenia je pre Vás k dispozícií koliba alebo vinárnička.
Štýlová kamenná vináreň s veľkým krbom a kapacitou 45 osôb je otvorená počas celého roku. Atmosféra vo vinárni zaručuje nevšedný zážitok. Môžete ju využiť na pokojné posedenie pri kalichu kvalitného vínka alebo jedla, či pre Vašu akciu v uzavretej spoločnosti. V priestoroch vinárne si môžete zahrať billiard, stolný futbal, či šípky.
Poďte sa usadiť do našej štýlovej koliby, ktorá sa nachádza priamo na gazdovskom dvore kde nám behajú všetky domáce zvieratká. Táto koliba je najlepšou voľbou pri akýchkoľvek rodinných stretnutiach. Príjemné posedenie blízkosti našich zvieratiek Vám zaručí tradičný zážitok s Vašou rodinou, priateľmi. K dispozícií je celoročne nakoľko vieme zabezpečiť jej vyhrievanie. Počet miest na sedenie je 45.
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.