Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Lindava - Cenník

Jablonecká 2, 900 86, Budmerice
 
  cena od cena do
Cena za osobu 12 € -

Doplňujúce informácie


Množstevná zľava je možná po dohode, volajte prosím 0908 798 537.

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a zľavách kliknite prosím na Cenník.
 

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Ubytovaným hosťom ponúkame kontinentálne raňajky v jedálni penziónu v čase od 7:00 do 9:00, obedové menu prípadne obedy a večere na objednávku.
Okrem iného si môžete pochutiť na výbornej u nás vyrobenej pizze, špecialitách našej kuchyne, dobrom vínku, alko a nealko nápojoch, palacinkách alebo ovocných pohároch. V prípade výletov do okolia Vám môžeme pripraviť obedové balíčky.

Pri objednávke deň vopred Vám urobíme obložené chlebíčky, studené misy, každý štvrtok domáce knedle. Na Vaše oslavy a posedenia Vám dodáme pečené prasiatko s obložením, husi, kačice, pečené alebo grilované kolená, kurence a iné jedlá podľa Vašeho výberu – treba objednať aspoň 3 dni vopred, pečené prasiatko týždeň vopred.
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.