Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Mirabel

Liptovský Michal 104, 034 83, Liptovská Teplá
 
Penzión

Penzión Mirabel sa nachádza v centre turisticky atraktívneho regiónu Liptov, v obci Liptovský Michal. Ponúkame ubytovanie s možnosťou stravovania blízko termálneho kúpaliska Thermal park Bešeňová. V blízkosti je taktiež možné navštíviť Aquapark Tatralandia, Aqua Vital Park Lúčky - kúpele Lúčky s celoročnou prevádzkou. Ubytovaným hosťom je k dispozícii veľká záhrada určená na relax ako aj na športové aktivity. Penzion je vhodný aj pre rodiny s deťmi.

V tomto penzione sme boli ubytovaný 7 dní a 6 nocí.touto cestou chcem podakovať manželom Hurtešákovým za milí prístup,skvelé jedlo,na ktoré sme sa vždy tešily(ktoré varil domáci pán).vrelo odporúčam pre všetky vekové kategorie a hlavne pre rodiny s detmi(lebo nielen tie si tam užijú)Kedže sme nemali pri sebe kalendár,trak aspon touto cestou chcem pogratulovať k dnešným meninám Domácej pani Silvike k dnešným meninám v mene celej našej rodiny.všetko najlepšie,vela zdravia a hlavne vela spokojných dovolenkárov,ktorým sa nebude chcieť odchádzať presne tak,ako nám.ešte raz velká vdaka!!!už teraz sa tešíme na budúci rok,kedy sa opeť k vám vrátime.
Denisa
100%
30.08.2012

Penzión Mirabel zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 15

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Liptovská Teplá
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.