Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Mirabel - Recenzie

Liptovský Michal 104, 034 83, Liptovská Teplá
 

Hodnotenie 100 %

1 recenzia
Pridajte Vašu recenziu
Personál 100%
Služby 100%
Čistota 100%
Komfort 100%
Pomer cena/hodnota 100%
Celkovo 100%

positive
V tomto penzione sme boli ubytovaný 7 dní a 6 nocí.touto cestou chcem podakovať manželom Hurtešákovým za milí prístup,skvelé jedlo,na ktoré sme sa vždy tešily(ktoré varil domáci pán).vrelo odporúčam pre všetky vekové kategorie a hlavne pre rodiny s detmi(lebo nielen tie si tam užijú)Kedže sme nemali pri sebe kalendár,trak aspon touto cestou chcem pogratulovať k dnešným meninám Domácej pani Silvike k dnešným meninám v mene celej našej rodiny.všetko najlepšie,vela zdravia a hlavne vela spokojných dovolenkárov,ktorým sa nebude chcieť odchádzať presne tak,ako nám.ešte raz velká vdaka!!!už teraz sa tešíme na budúci rok,kedy sa opeť k vám vrátime.
1
negative Nemáme žiadne.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Príjemné rodinné prostredie a nádherná príroda.
Denisa , Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 20.8.2012 do 26.8.2012
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.