Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Na Slnečnej stráni starstar** - Cenník

  cena od cena do
cena za apartmán 60 € -
Cena za osobu 15 € -

Doplňujúce informácie

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a služby, zľavách a bonusoch, kliknite prosím na Cenník.

Ponúkame Vám aj ubytovanie vo vidieckom domčeku pre 6 ľudí v obci Vyhne, ktorý sa nachádza mimo hlavnej cesty v pokojnom prostredí. Ponúka príjemne ubytovanie pre všetkých, ktorí si radi vychutnávajú krásne okolie. Ubytovanie je vhodné pre rodinu resp. pre partiu ľudí. Domček má 2 samostatné izby, plne vybavenú kuchyňu (kuchynské potreby, sporák, rúra, mikrovlnka), kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Parkovanie pri domčeku. Domáce zvieratká sú povolené a sú bez príplatku. Cena za objekt 50 € / Domček / noc + poplatok do obce 0,70 € / osoba / noc. V cene sú zahrnuté aj energie.

V prípade záujmu vieme zabezpečiť odvoz - dovoz podľa potreby klienta. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle  0905 334 129.

 

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky 5.00 € Raňajky detské 3.50 €
Polpenzia 10.50 € Obed detský 3.50 €
Plná penzia 17.00 € Večera detská 3.50 €
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Na výber je niekoľko možností stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia, alebo individuálne výberom z jedálneho lístka. Reštaurácia má k dispozícii 35 miest. Letná terasa 30 miest. Reštaurácia je vhodným miestom na usporiadanie rôznych spoločenských akcií, svadieb alebo rodinných osláv.
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.