Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Nemo

Pohronská 2, 052 01, Spišská Nová Ves
 
Penzión

Ubytovanie Nemo nachádza sa v Spišskej Novej Vsi v mestskej časti Ferčekovce v blízkosti lyžiarskeho strediska Rittenberg (400 m) pri národnom parku Slovenský raj. Ubytovanie je vhodným prostredím na trávenie letnej i zimnej dovolenky.

Zatial po cestách niekolkých štátov stále spomínáme na penzion Nemo ako na niečo,čo sa len tak nevidí.Perfektné služby rodiny p.Niemašíka, skvelé ubytovanie ,stále otvorený bufet s vlastnou obsluhou aj v noci a dôvera v zákazníkov,že čo si vezmú z regálov a chladničiek ,to napíšu do záznamov,a ranné a večerné informácie o miestach,ktoré chcete druhý deň pozrieť.Vybavenie prospektami a mapami dopredu ešte pred ubytovánim a poslanie na vašu adresu domov,večerné programy pri ohništi alebo pri posedení vnútri,to sú okamihy na ktoré sa nedá zabudnuť.Ďakujeme ,dcera s vnučkou ktorá nám pobyt doporučila spomína tiež len v dobrom.Snáď sa tam ešte raz pozrieme.B.Kubát,Bratislava
Bedrich
93%
27.02.2011

Penzión Nemo zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 11

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Spišská Nová Ves
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.