Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Pension Matvej

M.R. Štefánika 282, 059 86, Nová Lesná
 
Penzión

Penzión Matvej sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier s nadmorskou výškou 747 m.n.m., v dedinke rozlohou malej, ale históriou a prírodnými krásami veľmi zaujímavou. Tiahne sa v blízkosti lesov kde pri pokojných slnečných ako aj večerných prechádzkach môžete vnímať krásu sveta čistej a takmer nedotknutej prírody. Ak ste milovníkom čerstvého vzduchu, lesných smrekov, borovíc, či vône hríbov rastúcich po daždi ste na správnom mieste. V blízkom či širokom okolí sa dajú celoročne využívať možnosti relaxácie, turistiky, športových a kultúrnych podujatí ako aj príjemné predvečerné posedenia pri západe slnka za obrovské štíty Vysokých Tatier. Penzión Vám ponúka svoje priestory pre dovolenku s rodinou, priateľmi, známymi ako aj možnosti firemných stretnutí, akcií a školení a školských zájazdov. Na Váš pobyt vo Vysokých Tatrách a oddych v penzióne Matvej sa na Vás srdečne teší rodina Matvejová.

Penzión Pension Matvej zahŕňa

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Nová Lesná
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.