Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Penzión a Kemping Villa Betula starstarstar***

Brnice 166, 032 23, Liptovská Sielnica
 
Penzión

VILLA BETULA RESORT*** je prvým celoročným turistickým strediskom v srdci Liptova s rodinnou tradíciou a s najvyšším štandardom služieb. Nájdete nás neďaleko Liptovského Mikuláša pri severnom brehu vodnej priehrady Liptovská Mara. Klientom ponúkame príjemné a komfortné ubytovanie v štýlových apartmánoch a izbách, v hoteli, v mobilných domoch aj v kempingu pre obytné autá, karavany a stany. Prekrásne prírodné prostredie spolu s veľkou rozlohou nášho areálu a množstvom atrakcií pre deti i dospelých vytvárajú ideálne podmienky pre dokonalú rodinnú dovolenku v každom počasí.

Pekný penzión, s veľmi dobrými podmienkami pre deti, s nadštandardným počtom detských atrakcií, zvlášť vyzdvihujem šlapacie autá (hoci s malým priestorom na jazdenie), doporučujem rodičom. Príjemný a ochotný personál, kvalitné ubytovanie, dobrá strava.
Vladimir
92%
05.08.2011

Penzión a Kemping Villa Betula zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 70Prístelky: 39

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Liptovská Sielnica
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.