Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Penzión a Kemping Villa Betula starstarstar*** - Recenzie

Brnice 166, 032 23, Liptovská Sielnica
 

Hodnotenie 84 %

5 recenzií
Pridajte Vašu recenziu
Personál 78%
Služby 86%
Čistota 98%
Komfort 96%
Pomer cena/hodnota 68%
Celkovo 80%

positive
S deťmi jednoznačne najlepšia dovolenka na Slovensku. Veľký areál s atrakciami sme si užili a ani po týždni sme sa nenudili. Stále je čo objavovať, najmä drobci boli vo vytržení :) Zvieracia farma hneď vedľa detského ihriska, kone aj malé poníky a keď bolo von zle, skryli sme sa vo veľkej detskej hale s kopou atrakcií... Paráda, perfektne sme si oddýchli.
0
negative Nemáme čo vytknúť, ceny v rezorte sú na slovenské pomery trochu vyššie, ale za ponúknuté služby a prístup personálu je to OK.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Určite kvôli atrakciám a deťom. Ani sme nevedeli, že ich máme :)
Juraj, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 23.8.2017 do 29.8.2017
positive
Krásny veľký areál , hotový raj pre deti, synček bol radosťou bez seba, nevedel kam skôr:)Bývali sme v mobildomoch, veľmi útulne,čisté a pekne zariadené,i keď spálne boli malinké,na spanie stačili aj tak sme väčšinu času trávili vonku, jediné čo nám tam chýbalo bolo TV.slečna na recepcii bola veľmi milá a aj ostatný personál sa pekne usmieval až na čašníčku,tej uleteli včely:)
41
negative Bohužiaľ musím dať negatívne hodnotenie reštaurácii, nepomer cena a porcia, čašníčka bola veľmi mrzutá vôbec si nás nevšímala, nepozdravila, žiaden úsmev ponukový lístok sme si vzali sami,ak ste sa jej poďakovali, že odniesla taniere, nič,žiadna reakcia.Proste bola hrozná.Čakali sme 35 minút na 2 kofoly!a neskutočnú 1,25 hod na jedlo!S malými dieťaťom nič moc.Na službách a hlavne personály v reštaurácii by sa dalo veľa zmeniť.Na druhý deň sme už jedli inde. .Určite tam ešte pôjdeme ale stravovať sa budeme mimo areálu.
why return Prečo by som sa vrátil/a? kvôli atrakciám pre deti
Marianna, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 8.5.2015 do 10.5.2015
positive
Čistota a zábava pre deti
19
negative Vždy je čo zlepšovať. Sklamalo,že nakoľko sme mali zaplatený pobyt, vstup do miestneho jazierka na plávanie sme si museli dokúpiť. To isté platí pre požičanie si rodinného bicykla, ďalší poplatok, a nie malý. Sklamaní sme boli aj z reštaurácie, vývar skoro bez zeleniny a zase tie ceny neprimerane vysoké ku kvalite. Pozitíva nebudem menovať, rezort ich má na svojej webovej stránke. Naša rodina zvažovala dovolenku v zahraničí, alebo na Slovensku. Rozhodli sme sa podporiť domáci cestovný ruch. Výsledok- na rok ideme k moru. A za tie isté peniaze.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Možno keď pôjdeme okolo
Dana , Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 1.8.2014 do 5.8.2014
positive
Boli sme tam stanovať, takže areal aj služby campingu nadšandardné! Ihrisko aj všetky aktivity pre detičky skvelé:) Erdžajuce koníky v noci boli zážitok :)
10
negative Je to tam všetko predražené ako strava tak aj ubytovanie. Personál v reštauracii spomalený! Teda hlavne tie dve spiace krasavice!
why return Prečo by som sa vrátil/a? pre detské aktivity a čistotu
Katarína, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 8.8.2013 do 9.8.2013
positive
Pekný penzión, s veľmi dobrými podmienkami pre deti, s nadštandardným počtom detských atrakcií, zvlášť vyzdvihujem šlapacie autá (hoci s malým priestorom na jazdenie), doporučujem rodičom. Príjemný a ochotný personál, kvalitné ubytovanie, dobrá strava.
18
negative Jedinou nevýhodou je blízkosť dosť frekventovanej cestnej komunikácie, čo robí ovzdušie menej prospešným pre zdravie detí, pomohlo by hustejšie vysadenie stromov ako živého plotu. A tiež by som privítal čapovať aj iné pivo ako Urpiner
Vladimir, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 6.5.2011 do 9.5.2011
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.