Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Penzión Antolský mlyn

Svätý Anton 220, 969 72, Svätý Anton
 
Penzión

Penzión Antolský mlyn ponúka ubytovanie s raňajkami v cene. Nachádza sa v obci Svätý Anton v malebnom prostredí Štiavnických vrchov, neďaleko Banskej Štiavnice - mesta so slávnou banskou históriou. Penzión stojí na mieste pôvodného mlyna, ktorý slúžil širokému okoliu. Prostredie penziónu poskytuje vhodné podmienky na rodinnú rekreáciu a menšie spoločenské a firemné akcie. Blízke okolie ponúka široké možnosti aktívneho oddychu pre turistov, priateľov prírody, záujemcom o históriu či športovcov.

Veľmi príjemné domácke prostredie s ochotným personálom.Hoci boli izby maličké, pôsobili veľmi sympatickým dojmom a človek rozhodne nemal dojem, že sa nachádza v neosobnom prostredí, ako to väčšinou býva napríklad v hoteloch. Krásne okolie s možnosťou uskutočňovania rôznych výletov, či už do prírody alebo neďalekých miest nehovoriac o kaštieli nachádzajúcom sa pár minút chôdze priamo od penziónu. Hoci sme o okolí veľa nevedeli, personál nám ochotne poskytol info o všetkých zaujímavostiach.
Kristína
80%
13.07.2011

Penzión Antolský mlyn zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 18Prístelky: 5

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieReštauráciaPsom vstup povolenýKaviareňLetná terasaParkovisko
Občerstvenie a stravovanie poskytujeme našim hosťom v reštaurácii na prízemí. Reštaurácia je otvorená bežne od 7:00 do 22:00 hod. a poskytuje posedenie pre 25 hostí. Vo vstupnej hale je kaviarenské posedenie pre 8 hostí. V letnom období je príjemné posedenie vonku na terase pred penziónom. V našej kuchyni pripravujeme typické slovenské jedlá. Z pestrého výberu teplých i studených nápojov ponúkame okrem iného i vína a pivo osvedčených slovenských i českých výrobcov.

Ubytovaní hostia môžu prednostne parkovať svoje vozidlá na určenom mieste na pozemku penziónu. Parkovisko je neplatené a nestrážené.
Vezmite so sebou na výlet aj domáceho miláčika! V našom penzióne radi privítame každé zvieratko.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVInternet
Ubytovaciu kapacitu penziónu tvorí 7 izieb a apartmán. Každá izba je vybavená predsieňou, príslušenstvom so sprchovacím kútom a WC. Hosťom sú k dispozícii 2x bezbariérové dvojlôžkové izby, 4x dvojlôžkové izby, 1x dvojlôžková izba plus.

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovaniePoľovačkaZber húbKrytý bazénFitnessRybolov
Prostredie Štiavnických vrchov poskytuje vynikajúce možnosti pre turistiku v každom ročnom období. Výnimočnosť oblasti spočíva v spojení atraktívnych historických miest s množstvom kultúrno-historických pamiatok situovaných na pozadí horskej a jazernej krajiny. Podmanivý sopečný reliéf dodáva územiu divoký neprístupný ráz. Návštevníci sa môžu zoznámiť s najzaujímavejšími miestami oblasti prostredníctvom náučných chodníkov.

Atraktívnou súčasťou prírodného prostredia oblasti sú umelé nádrže – tajchy. Vhodné príležitosti na prírodné kúpanie v letnej sezóne sú na jazerách Počúvadlo, Richňava, Klinger, Evičkino jazero, Vindšachtské jazero a Kolpašské jazero. V hlavnej sezóne je možnosť člnkovania na Počúvadlianskom jazere (i vodné bicykle). Mimo sezóny je možnosť plávania a kúpania v Banskej Štiavnici. V Sklených Tepliciach a Vyhniach sa nachádzajú termálne kúpaliská.

Celé okolie je vhodné pre cestnú cyklistiku. Oblasť má dobrý povrch ciest, je možné si vybrať rôznu náročnosť. Rozmanitosť lesných ciest a chodníkov vytvára dobré podmienky pre horskú cyklistiku. Môžete si vybrať buď značené turistické chodníky alebo iné neoznačené lesné cesty a cestičky.

Pre menej náročných lyžiarov je možnosť lyžovania na Červenej Studni pod vrchom Paradajs nad Banskou Štiavnicou.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky

Kongresové služby

V období mimo hlavnú turistickú sezónu vám môžeme poskytnúť jedáleň na zorganizovanie menších firemných akcií, ako sú školenia, porady alebo prezentácie. Maximálny počet osôb je 25.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Svätý Anton
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.