Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Penzión Drak - Cenník

Demänová 478, 031 01, Liptovský Mikuláš
 

Doplňujúce informácie

Možnosť fakturácie pobytu na rekreačný poukaz.

Aktuálne ceny nájdete v Cenníku.

Vaše deti do 3 rokov bez nároku na lôžko. Detská postieľka na vyžiadanie v cene 7 € /noc.
Možnosť doobjednania raňajok v cene 10 € /raňajky pre 1 osobu.
Predĺžený check-out do 15:00 hod. po dohode za poplatok.

Počas celej lyžiarskej sezóny je zabezpečená bezplatná doprava hotelovým minibusom do lyžiarskeho strediska Jasná a späť.

Všetky ceny sú vrátane DPH.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - Raňajky sú podávané formou švédskych stolov.
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Špecializujeme sa na prípravu vopred cielene a starostlivo vybraných jedál a špecialít v našom bohatom jedálnom lístku z regiónov Slovenska a jednotlivých regiónov krajín EU.

Všetky jedlá sú pripravované z čerstvých a kvalitných surovín a ingrediencií, od dôkladne vybraných, spoľahlivých a preverených dodávateľov. Vybrané jedlá a špeciality pripravujeme najmodernejšou technológiou varenia sous - vide.

K dispozícií je nápojový lístok s bohatým výberom kvalitných značkových vín, niekoľko druhov pív, výberového a exkluzívneho alkoholu, minerálok a nealkoholických nápojov.

Raňajky sú podávané formou švédskych stolov, objednávkou na základe individuálneho želania hosťa ich servírujeme aj na izbu.

Naši hostia si svoj strávený čas príjemne vychutnávajú posedením si po raňajkách, po obede alebo večeri v kreslách v našej Kaviarni pri malých dúškoch vynikajúceho talianskeho espressa z kávy Lavazza, čerstvých dezertoch, jedinečných destilátoch v príjemnej atmosfére sálajúceho tepla z ohňa v krbe a starostlivo vybranej príjemnej tichej hudbe s čerstvou dennou tlačou alebo svojou obľúbenou knihou.
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny