Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Penzión FIESTA starstar**

Sklené 113, 038 47, Sklené
 
Penzión

Penzión FIESTA sa nachádza v malebnej prírode pohoria Kremnických Vrchov v dedine Sklené, 14 km od Turčianskych Teplíc.  Okolité prostredie spĺňa všetky požiadavky na harmonický relax a športové vyžitie. Penzión umožňuje oddych rodinám s malými deťmi a tiež poskytuje reprezentačné priestory a svoje služby pre spoločenské akcie (promócie, svadby, školenia, firemné stretnutia a pod.).

Penzión FIESTA Vám ponúka štandardne vybavené izby s kapacitou od dvoch do sedem lôžok. Celková kapacita je 29 lôžok. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV a bezplatným WiFi pripojením. Súčasťou penziónu je denný bar s prekrytou letnou terasou. Ubytovaní hostia majú k dispozícii bezplatné parkovisko v areáli penziónu. V tesnej blízkosti sa nachádza predajňa potravín otvorená 7 dní v týždni. Po dohode sú k dispozícii raňajky alebo polpenzia formou cateringu.  

V okolí sú lyžiarske strediská Krahule, Skalka a Remata. Milovníci letnej turistiky sa môžu vybrať na výlet do blízkych pohorí, využiť nádherné cyklotrasy v celej Turčianskej záhradke, alebo sa vykúpať v termálnych vodách "Spa & Aquapark" v Turčianskych Tepliciach. Len niekoľko km od nás sa nachádza najstaršie banícke mesto Kremnica s vlastnou mincovňou a geografický stred Európy.

Veríme, že sme vás zaujali a tešíme sa na vašu návštevu.

Skvele ubytko pocas nasej sluzobky. Chceme vyzdvihnut ustretovost a prijemne jednanie majitela. Dakujeme ste super.
Janči
97%
27.06.2016

Penzión FIESTA zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 29Kapacita baru: 32Kapacita reštaurácie: 32Školiace miesta: 32

Vybavenie zariadenia

Denný barNefajčiarske prostredieLetná terasaParkovisko
V našom dennom bare môžete okrem kvalitného piva Černá hora ochutnať aj pochutiny ako utopence, nakladaný hermelín, ale tiež rôzne druhy nealko a alko nápojov. V piatok a sobotu si môžete pochutnať na vynikajúcej pizzi z našej pece. Počas celého týždňa je pre Vás otvorená predajňa potravín, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti penziónu. Po dohode sú väčším skupinám ubytovaných hostí k dispozícii raňajky, alebo polpenzia formou cateringu.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVSpoločné sociálne zariadenieChladničkaInternet

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniBežkovaniePoľovačkaZber húbRybolovAgroturistika

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky

Kongresové služby

KopírovanieKameraDataprojektorInternetTVPlátnoFlip chart
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Sklené
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.