Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Penzión Ravence starstarstar***

Liptovský Trnovec 315, 032 22, Liptovský Trnovec
 
Penzión

Penzion Ravence je penzión rodinného typu vybavený priestrannou reštauráciou a lobby barom. Pre väčšie skupiny osôb (skupinové zájazdy) alebo firemné akcie (školenia, teambuilding) je možnosť rezervovania celého penziónu pre potreby klienta. Pre menšie skupiny je k dispozícii rokovací salónik do 30 osôb. Ubytovanie je možné v dvojposteľových izbách, dvojposteľových izbách s prísteľkou a v apartmánoch. Stravovanie je zabezpečené formou a lá carte alebo polpenzie. Kapacita penziónu je 52 lôžok. Každá izba je vybavená samostatnou kúpeľňou, TV, satelitom a pripojením na internet. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Hodnotenie len pozitívne, pekne a útulno tu bolo. Zdravíme šefkuchára :) jedlo bolo vynikajúce, hlavne hubové pirohy nám chutili. Ďakujeme za všetko.
Česťo
98%
22.12.2017

Penzión Ravence zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 45Kapacita baru: 1Kapacita reštaurácie: 1Školiace miesta: 1Kapacita kaviarne: 1Kapacita kongresovových priestorov: 1Prístelky: 13

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaStrážené parkoviskoOhniskoPsom vstup povolenýDenný barKrbLetná terasaGrilParkoviskoKlimatizácia

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVTelefónPrístelka klimatizáciaInternet

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPrírodné kúpaliskoVodné športyBowlingBiliardKorčuľovanieZber húbKrytý bazénRybolov

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľskyRuskyTaliansky

Kongresové služby

Internet
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Liptovský Trnovec
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.