Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie PENZIÓN TATRY - Recenzie

Na letisko 72/A, 058 01, Poprad
 

Hodnotenie 25 %

1 recenzia
Pridajte Vašu recenziu
Personál 10%
Služby 10%
Čistota 100%
Komfort 10%
Pomer cena/hodnota 10%
Celkovo 10%

positive
Pobyt nebol uskutočnený - ale práve o to ide.. :)
12
negative Dobrý deň. Rád by som sa podelil o mimoriadne negatívnu skúsenosť. Penzión Tatry sme si s rodinou vybrali v dostatočnom predstihu, už koncom apríla, hoci sme na dovolenku po Slovensku vyrazili až 20.8. a nocľah sme plánovali na 23.8. Penzión som poznal ako príjemný a čistý - pre dvoj a päťročné dieťa a pre "hygienicky náročnú" manželku priam ideálny. Večer sme dorazili v krupobití, deti plakali v aute a ja som prebehol do recepcie, kde ma čakala ešte horšia sprcha, než od dažďa: izbu pre nás nemajú! Nejakí (zrejme solventnejší) zákazníci si predĺžili pobyt a nás prešupli do iného hotela!!!! Bez akejkoľvek potreby informovať nás o tom vopred! To považujem za pezprecedentnú nehoráznosť! A to ešte zabudli, že necestujem sám a zarezervovali len jednolôžkovú v izbu v nevyhovujúcom zafajčenom "hoteli" Olympia. Fuj! Pri takomto neslýchanom prístupe k potencionálnym zákazníkom odporúčam všetkým, aby sa penziónu Tatry širokým oblúkom vyhli! Michal, Oľga, Žofka a Danko
Michal, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 23.8.2011 do 24.8.2011
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.