Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Penzión VIRGO

Panenská 14, 814 21, Bratislava
 
Penzión

Radi Vás privítame v novootvorenom penzióne v centre mesta Bratislava. Nájdete tu miesto na oddych aj na prácu v zrekonštruovanej historickej budove s moderne zariadeným interiérom. Pre Vaše uspokojenie ponúkame dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, ktoré svojou farebnou škálou navodia tú správnu atmosféru. Pre náročnejších sú pripravené aj apartmány s vlastnou kuchynkou a súkromnou terasou.

Penzión Virgo nás milo prekvapil. Mali sme rezervovaný Apartmán Deluxe a lepšie sme si vybrať nemohli, apartmán je nádherný, priestranný a podkrovný s veľkou terasou. Na apartmáne sa nachádza aj kuchynka so základným vybavením, prenosný elektrický ohrievač, čiže v izbách sme mali naozaj teplo. Upratovanie každý deň - po návrate nás vždy čakal uprataný, vyvoňaný apartmán s ustlanými posteľami. Kúpelňa s vaňou. Na apartmáne 2 televízory s množstvom kanálov, aj keď v čase našej návštevy jeden z televízorov nefungoval, ale nebol to žiadny problém pre nás. Poloha v historickom centre, všetko potrebné v pešej dostupnosti.
Zuzana
95%
15.11.2012

Penzión VIRGO zahŕňa

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Bratislava
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.