Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Penzión VIRGO - Recenzie

Panenská 14, 814 21, Bratislava
 

Hodnotenie 95 %

1 recenzia
Pridajte Vašu recenziu
Personál 80%
Služby 90%
Čistota 100%
Komfort 100%
Pomer cena/hodnota 100%
Celkovo 100%

positive
Penzión Virgo nás milo prekvapil. Mali sme rezervovaný Apartmán Deluxe a lepšie sme si vybrať nemohli, apartmán je nádherný, priestranný a podkrovný s veľkou terasou. Na apartmáne sa nachádza aj kuchynka so základným vybavením, prenosný elektrický ohrievač, čiže v izbách sme mali naozaj teplo. Upratovanie každý deň - po návrate nás vždy čakal uprataný, vyvoňaný apartmán s ustlanými posteľami. Kúpelňa s vaňou. Na apartmáne 2 televízory s množstvom kanálov, aj keď v čase našej návštevy jeden z televízorov nefungoval, ale nebol to žiadny problém pre nás. Poloha v historickom centre, všetko potrebné v pešej dostupnosti.
4
negative Penzión nedisponuje výťahom, ale nakoľko nemá veľa poschodí, nepredstavuje to nejaký extra problém. Za jediné negatívum považujem parkovanie - 10eur za noc a obmedzený počet parkovacích miest, parkovanie nie priamo pri penzióne.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Vrátili by sme sa kvôli nádhernému veľkému apartmánu a dobrej polohe.
Zuzana, Mladý pár, Dátum pobytu od 10.11.2012 do 14.11.2012
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.