Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Pod Guglom - Cenník

Prostredný Hámor 362,389, 053 76, Mlynky
 

Doplňujúce informácie

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a služby kliknite na Cenník.

 

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky 7 € dieťa 3 - 12 rokov 5 €
Polpenzia 18 € dieťa 3 - 12 rokov 12 €
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - -
Možnosť prípravy vlastnej stravy - áno

Nerušený relax počas Vašej dovolenky Vám spríjemní aj ponuka stravovania v našom PUB-e POD GUGLOM. Pre ubytovaných hostí je možnosť objednať raňajky formou bufetových stolov so širokou ponukou teplej a studenej kuchyne, džúsov, kávy, čajov, zeleniny, ovocia, mliečnych výrobkov a chrumkavého pečiva. Po náročnej túre alebo skvelej lyžovačke Vás určite poteší 3-chodová večera – polievka, hlavné jedlo, dezert, ktorú máme v ponuke. To všetko si vychutnáte v príjemnej rodinnej atmosfére PUB-u POD GUGLOM.

Individuálne stravovanie - apartmány GUGLÍK i GUGEL sú vybavené kompletne zariadeným kuchynským kútom (pec, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, hriankovač).
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.