Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Pri veži star* - Recenzie

Ve¾ké Borové è.6 , 027 46, Veľké Borové
 

Hodnotenie 100 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 100%
Služby 100%
Čistota 100%
Komfort 100%
Pomer cena/hodnota 100%
Celkovo 100%

positive
Úžasná malebná prírodná scenéria okolia V. Borového na hranici Liptova a Oravy, nádherné doliny Kvačianska a Prosiecka, skvelý penziónik s kvalitnými službami a veľmi ochotným a príjemným personálom na čele so správcom penziónu, pre ktorých je chatárčenie a turistický ruch poslaním , pre ktorých/ okrem samozrejmého a zaslúženého profitu/ je stredobom záujmu a cieľom spokojnosť hostí. Boli sme veľmi spokojní a radi sa vrátime! Marián a Marta.
2
negative žiadne
why return Prečo by som sa vrátil/a? je to uvedené v hodnotení
Marián, Mladý pár, Dátum pobytu od 8.5.2014 do 11.5.2014
positive
Sme tu myslim siesty krat a musim napisat, ze toto je nauzasnejsie miesto na zemi, kde sa clovek citi naozaj skvelo vdaka uzasnym spravcom, ktori su ochotni, mili, tichemu prostrediu, krasnemu interieru, vybornej kuchyni atd atd .... Naozaj neviem, co by som mohla tomuto penzionu vycitat a tak este raz: vrelo doporucujeme, Natacha s rodinou
22
negative tomuto penzionu sa neda nic vycitat
Natacha, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 12.7.2010 do 17.7.2010
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.