Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Ranč pod Babicou

Bojná 812, 956 01, Bojná
 
Penzión

Ranč pod Babicou sa nachádza v obci Bojná na úpätí Považského Inovca, 10 km od Topoľčian a 26 km od svetoznámych kúpeľov Piešťany. Ranč pod Babicou je ideálne miesto pre rodiny s deťmi a pre všetkých, ktorí sa chcú odpútať od starostí všedných dní.

U nás sa naozaj nudiť nebudete. Okrem ubytovania a reštaurácie ponúkame množstvo aktivít: vozenie detí na koni, detské ihrisko, plážový volejbal, minifutbal, lukostreľbu, ruské kolky, agroturistiku.

Ranč pod Babicou ponúka prehliadku Nášho Zverinca, v ktorom môžete vidieť viac ako 40 druhov zvierat zo 6 kontinentov. Rybačka u nás je pre všetkých rybárov aj nerybárov, rodiny s deťmi, partie aj firmy. Váš vlastný úlovok je možné si dať pripraviť priamo u nás ako pečeno-údeného pstruha. Môžete využiť krytý gril, kde si rybky môžete pripraviť na konzumáciu sami.

Na našom ranči to stále žije. Okrem aktuálnych akcií usporiadávame rôzne akcie pre firmy, školy. V našich priestoroch vieme usporiadať aj rôzne rodinné oslavy, životné jubileá, krstiny, promócie, svadby.

Chceme poďakovať za super pobyt. Bolo nás tu 7 rodín, všetci sme boli spokojní a tešíme sa o rok opäť.
Peťo
98%
03.05.2018

Penzión Ranč pod Babicou zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 108Kapacita reštaurácie: 40Školiace miesta: 80Kapacita salóniku: 60

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaOhniskoFajčiarske / nefajčiarske prostredieDetské ihriskoKrbLetná terasaGrilParkoviskoGurmánsky zážitok
Pozývame Vás na príjemné posedenie s kvalitným jedlom. Naša reštaurácia je naozaj priestranná. Okrem 40 miest priamo vo vnútri ponúkame:
veľký salónik s kapacitou 60 miest,
fajčiarsku miestnosť - presklenenú terasu s kapacitou 30 miest,
vonkajšiu terasu s výhľadom na rybník,
poľovnícky salónik s kapacitou 24 miest,
v letných mesiacoch je možné posedenie v záhradnom bufete s kapacitou 150 miest s bufetovým občerstvením aj pri kultúrnych akciách.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaPrístelka Internet
Ubytovanie v penzióne: 6 x 2-lôžkové izby, 2 x prístelka, 1 x rodinná izba pre 5 osôb. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a Wifi pripojením.
Ubytovanie v bungalove: 5 rodinných bungalovov každý pre 5 osôb, v každom bungalove je kuchynka.
Ubytovanie v chate: 2 veľké rodinné chaty každá pre 4+4 osoby.
Chatky vo westernovom mestečku: 5 chatiek, každá pre 10 osôb. Bunkový systém s vlastným sociálnym zariadením bez kuchynky.

Možnosti športovania

VolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniBiliardZber húbStolný tenisRybolovAgroturistika
Vozba na koni, lukostreľba, minifutbal na tráve, drevené chodúle, plážový volejbal, pílenie dreva, cykloturistika, turistické prechádzky v okolitom lese.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Bojná
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.