Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Restaurant Pansion Wien

Čierny Brod 86, 925 08, Čierny Brod
 
Penzión

V malej obci Čierny Brod, nachádzajúcej sa na južnom Slovensku v Matušovej zemi, na Vás čaká jedinečný gurmánsky zážitok, počas ktorého sa aspoň na krátku chvíľu môžete ocitnúť v slávnom cisárskom meste – vo Viedni.

Milovník dobrého jedla si určite nenechá ujsť špeciality rakúskej kuchyne, ktoré majú svoj pôvod ešte v časoch dávnej monarchie a ktoré sa pripravujú z originálnych surovín prvotriednej kvality.

Ubytovanie ponúkame v penzióne, kde je každá izba vybavená iným stýlom. Každý náš hosť si tu nájde svoje. 60 a 70 roky, Retro, Black & White...

Neoľutujete  keď sa rozhodnete pre nás... Pripravili sme pre našich hostí jedinečný kulinársky zážitok!
Restaurant Wien – “ malá Viedeň” v srdci Matušovej zeme!

LAHODNÉ jedlo v štýlovej reštaurácii, pohodlná izba, príjemný personál. Boli sme príjemne prekvapení. Verím, že sa tu znovu stretneme a to čoskoro.
Milan
100%
05.10.2012

Restaurant Pansion Wien zahŕňa

Kapacity zariadenia

Kapacita baru: 70Kapacita reštaurácie: 124Kapacita kaviarne: 70Kapacita salóniku: 54

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaDenný barFajčiarske / nefajčiarske prostredieKaviareňLetná terasaParkoviskoKlimatizáciaGurmánsky zážitok
Ak Vás láka ochutnávka obľúbeného jedla cisára Františka Jozefa a ďalších špecialít viedenskej kuchyne, alebo chcete vedieť ako chutia slávne rakúske zákusky už nemusíte navštíviť cisárske mesto, stačí ak prídete do Čierneho Brodu, kde Vás určite očarí spojenie jedinečných chutí, príjemného prostredia a skvelého servisu. Jedlo, ktoré zaručene uspokojí každého návštevníka môžete zapiť pravými rakúskymi vínami a každému pocestnému ponúkame ubytovanie v penzióne, nachádzajúceho sa na poschodí našej reštaurácie. Neoľutujete keď sa rozhodnete pre nás... Pripravili sme pre našich hostí jedinečný kulinársky zážitok!

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVAudio video technikaPrístelka klimatizáciaMinibarChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoTuristické trasyCyklistické trasyVodné športy
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyČeskyMaďarsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Čierny Brod
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.