Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Sant Bernard
starstarstar
*** - Recenzie

Turecká 313, 976 02, Staré Hory
 

Hodnotenie 98 %

5 recenzií
Pridajte Vašu recenziu
Personál 96%
Služby 98%
Čistota 100%
Komfort 98%
Pomer cena/hodnota 94%
Celkovo 100%

positive
Boli sme tu ubytovaní počas firemnej akcie a chceme ešte raz poďakovať za nadštandardnú starostlivosť pánovi Spišiakovi. Chválime ubytovanie v pohodlných krásnych izbách, výborné čapované pivko a chutné raňajky na slnečnej terase. Ďakujeme za príjemný pobyt :)
6
negative Nič negatívne sme nemali.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Na výlet po okolí, lebo je tu pekná príroda a pre pohodovú atmosféru penziónu..
Juro, Skupina, Dátum pobytu od 22.5.2015 do 23.5.2015
positive
Pobyt bol úžasný po všetkých stránkach pre mňa, manžela aj 2-ročného syna. Úroveň služieb, správanie personálu, kvalita a systém stravovania, prostredie - všetko bolo nad očakávanie v porovnaní s našimi inými skúsenosťami na Slovensku. Samotné ubytovanie bolo vynikajúce, krásna izba aj ostatné priestory penziónu, hneď z príchodu nám ochotne urobili prehliadku celého penziónu aj malého súkromného „ starožitníctva“ ktorým bol náš malý unesený . Strava dostačujúca a delikátna, personál ochotný, vysmiaty - pripravený splniť každé želanie zákazníka. Prostredie penziónu krásne, útulné a hlavne tiché čo sme ocenili pri našom malom. Krásna príroda a svieži čistý horský vzduch ako sa hovorí na nezaplatenie, hlavne pre nás ľudí z hlavného mesta. Skvelá voľba pre relax a oddych odporúčam nie len pre rodiny s deťmi ! Prajem si aby takýchto zariadení s takýmto personálom bolo na SR viacej.
10
negative nemáme nič čo by sme mohli vytknúť
why return Prečo by som sa vrátil/a? krásne prostredie, úžasný personál, pekné spomienky
Monika, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 31.5.2013 do 2.6.2013
positive
Tento penzión sme objavili prostredníctvom zľavového portálu, a musím povedať, že sme boli veľmi milo prekvapení! Na prvý pohľad sme videli, že je to v skutočnosti krajšie ako na fotkách. Hneď pri vstupe do vnútra nás privítal úžasne ochotní a milí personál, ktorí bol maximálne ochotní a ústretoví počas celého pobytu. Čo sa týka ubytovania - izba bola nádherná, čistá s krásnou posteľou a hlavne s pohodlnými matracmi, čo nemávajú všade. Ohľadom služieb a komfortu nemám čo vytknúť všetko krásne upravené a čisté, fantastické jedlo, krásny wellness, ktorý sme si užili len my dvaja, veľmi milé je aj okienko do baru, ktoré zaručí skutočné súkromie. Naozaj krásny penzión, krásna príroda, pokoj a hlavne „ domáca“ pohoda . Jednoducho nádherný pobyt, každému ho vrele odporúčam!!! My sa tam určite ešte niekedy vrátime pretože máme iba tie najkrajšie spomienky .
13
negative asi len ten čas, čo nám tak rýchlo ubehol :)
why return Prečo by som sa vrátil/a? je dobré vedieť, že aj na Slovensku máme krásne miesta s kvalitnými službami
Nikola, Mladý pár, Dátum pobytu od 24.5.2013 do 26.5.2013
positive
Strávili sme v tomto penzione nádherné dva dni,škoda že sme museli odcestovať, chceli sme zostať aj dlhšie.Je to naozaj penzion na vysokej úrovni, úplne porovnateľní s penzionmi v rakúskych Alpách, taká istá vysoká úroveň.Vidieť,že je to rodinný penzion, o všetko sa stará celá rodina tak ako je to vo väčšine penzionov tohto typu v Rakúsku.Nádherné prostredie, suprový apartmán 25-26 pre viacčlennú rodinu, všade čistúčko a útulne, nádherný nábytok v izbách, krásna terasa a wellnes úpne bez chýb.Ten kto si chce naozaj oddychnuť a vypnúť zo všetkého stresu a starostí môže tak urobíť jedine v tomto penzione.Vyspíte sa ako v bavlnke v nádhernom horskom prostredí v útulnom apartmáne a popritom Vám majitelia splnia s ochotou a bez problémov všetko čo si len želáte.Naozaj ako v Rakúsku.Na Slovensku sme sa ešte s niečim podobným nestretli.Strava bola tiež výborná, najmä zmrzlinové poháre nám s bratom chutili najviac.Odporúčam všetkým čo chcú načerpať sily nielen pre telo ale aj pre dušu.Len kúsok od penzionu sa nachádza krásne mariánske pútnicke miesto Staré hory so studničkou. Určite sa čoskoro vrátime a ozaj neváhajte a oddýchnite si v tomto penzione.Môžeme len doporučiť
9
negative nemáme
why return Prečo by som sa vrátil/a? bolo tam úžasne
Martina, Mladý pár, Dátum pobytu od 11.5.2013 do 12.5.2013
positive
Práve sme sa vrátili z 2-dňového wellnes pobytu a hoci nám počasie neprialo boli sme nadmieru spokojní. Prekrásny rodinný penzión, luxusné ubytovanie, očarujúca príroda - pokoj, súkromie, všetky služby na vysokej úrovni. Keby som mohla, primaľujem penziónu ešte aspoň dve hviezdičky :). Budeme všetkým vrelo penzión Sant Bernard odporúčať.
7
negative nemám
why return Prečo by som sa vrátil/a? príjemné prostredie, očarujúca príroda
Lýdia , Mladý pár, Dátum pobytu od 1.5.2013 do 4.5.2013
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny