Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Skalná Ruža - Recenzie

Gemerská hôrka 104, 049 12, Gemerská Hôrka
 

Hodnotenie 95 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 100%
Služby 95%
Čistota 95%
Komfort 90%
Pomer cena/hodnota 95%
Celkovo 95%

positive
Nevyšiel nám čas na dovolenku v zahraničí, tak sme si spravili krátku poznávaciu dovolenku na Gemeri. Z ubytovania sme boli príjemne prekvapení, vybavenie bolo ešte lepšie ako na fotkách. Stravu sme si bez problémov zabezpečili aj sami v spoločenskej miestnosti, ale k dispozícií bola aj strava ponúkaná v penzióne. Na vonkajšej terase sme trávili večery, k dispozícii je posedenie, gril, hojdačka.... Personál príjemný, čisto, domácka atmosféra.....
13
negative So všetkým sme boli spokojní.
Peter, Mladý pár, Dátum pobytu od 5.12.2009 do 10.6.2010
positive
Pobyt v penzione hodnotím pozitívne, milý a ochotný personál, prostredie vhodné pre deti (hlavne dvor), celá naša rodina sa tam cítila veľmi dobre. Penzion je vybavený všetkým, čo sme potrebovali k pobytu, nič nás nezaskočilo.
13
negative ziadne
Martin, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 19.5.2011 do 21.5.2011
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.