Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Stárek
- Recenzie

Štefanová , 013 06, Terchová
 

Hodnotenie 40 %

4 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 33%
Služby 35%
Čistota 55%
Komfort 43%
Pomer cena/hodnota 38%
Celkovo 35%

positive
Boli sme tu partia priatelov zo slovenska a ceska celkom 24 ludi z toho 6 deti vo veku 4-14 rokov. Po precitani recenzii sme sem isli zo strachom co nas tu caka. Zodpovedne mozem prehlasit ze nic s predchadzajucich recenzii sa nenaplnilo. Personal prijemny strava super. Vo vsetkom nam vysli v ustrety. Dakujeme za prijemne straveny predlzeny vikend. Urcite sa sem este vratime.
147
negative Nic
why return Prečo by som sa vrátil/a? Nadherne prostredie, super strava, prijemny ludia.
marek, Skupina, Dátum pobytu od 29.1.2015 do 2.2.2015
positive
pekna lokalita
0
negative Personal bol priserny, Hned prvy dojem z veducej bol ako v pionierskom tabore. Oduta a neochotna. A potom sa to este stupnovalo. Boli sme tam asi 12 ludia, no a ihned po prvom obede sme sa rozhodli ze sa tam stravovat nebudeme. (Sli sme do Terchovej- odporucam Janosikovu Kolibu) nas workshop sme ani nemohli dokoncit lebo pani pri nas stala a do 10-tej sme sa museli vystahovat. Stala pri nas s rukami v bok a vyprevadzala stojaca na dverach uistujuc ci sme dozaista vypadli. PENZION STAREK NIKDY VIAC V ZIVOTE
why return Prečo by som sa vrátil/a? NVRATIL!!!
Pavol, Skupina, Dátum pobytu od 16.1.2015 do 18.1.2015
positive
Kuchyňa. Ak opomeniem, že jedlo nám servírovali oduté servírky.
62
negative Nič horšie ako "služby" poskytované v tomto - prepytujem "ubytovacom" zariadení sme nezažili. Majiteľka je jasným prototypom novodobej ježibaby. Je neochotná, kričí po ďeťoch, v jednom kuse sa mračí sa a jednoznačne nenávidí celý svet a najviac svojich hostí. Vediac, že prichádzame so skupinou piatich malých detí ubytovala v penzióne skupinu ňou jasne protežovaných hostí, ktorí si každú noc robili v suteréne diskotéku. Platbu za ubytovanie si od nás vypýtala v deň príchodu, čo nám hneď signalizovalo, že máme do činenia s "profesionálom". NIKDY necestujte do tohto penziónu. Pozrite si percentuálne hodnotenie iných penziónov v Štefanovej na tejto stránke.
why return Prečo by som sa vrátil/a? pre nič
Erika, Skupina, Dátum pobytu od 29.1.2014 do 2.2.2014
positive
čistota
40
negative NEDOPORUČUJEME!!! Personál neochotný, majiteľka protivná. Hanbila som sa za poskytnutie takýchto služieb na Slovensku.
Michela, Skupina, Dátum pobytu od 9.9.2011 do 11.9.2011
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny