Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Tematín starstarstar*** - Cenník

Moravany nad Váhom, Krížna 350, 921 01, Piešťany
 

Doplňujúce informácie

Služby zahrnuté v cene ubytovania:  parkovanie priamo v uzavretom areáli penziónu, WiFi pripojenie vo všetkých priestoroch, zapožičanie nordic walking paličiek, bedmintonu, lopty, spoločenských hier, služba budenia, čistič topánok, zapožičanie žehličky a žehliacej dosky, detský kútik, trávnatá plocha k dispozícii, vonkajší bazén (v letnej sezóne).

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Pokrmy servírované v našej reštaurácii pripravujeme s láskou a dôrazom na najvyššiu kvalitu. Rešpektujeme sezónnu ponuku potravín, preto aj náš jedálny lístok meníme zhruba každé dva mesiace, aby sme túto sezónnosť mohli preniesť aj do ponuky jedál. Našou snahou je v čo najväčšej miere podporovať slovenských prevažne malých chovateľov a pestovateľov a ponúkať Vám ich produkty, ktoré sú k nám dodávané čerstvé, bez nutnosti mrazenia alebo iného spracovania.

Radi pre Vás pripravíme rôzne rodinné, firemné, spoločenské podujatia spojené s príjemným gastronomickým zážitkom. V prípade takejto väčšej akcie Vám radi ponúkneme menu podľa vzájomnej dohody a Vašich predstáv aj mimo našej štandardnej ponuky. Kapacita reštaurácie je 80 miest. Ak by ste mali záujem o väčšie súkromie, môžeme Vám ponúknuť posedenie v salóniku s kapacitou 20 osôb. V letných mesiacoch Vás určite poteší posedenie na prekrytej terase obklopenej krásnou udržiavanou záhradou.

Okrem dobrého jedla si môžete vybrať zo starostlivo zostavenej ponuky približne 100 druhov vín slovenských a svetových producentov. Na Vašu akciu Vám zabezpečíme degustáciu vín vedenú profesionálnym someliérom ako príjemné spestrenie posedenia.
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.