Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Tematín starstarstar***

Moravany nad Váhom, Krížna 350, 921 01, Piešťany
 
Penzión

Penzión Tematín*** sa nachádza v Moravanoch nad Váhom, 3 km od centra kúpeľného mesta Piešťany, v údolí rieky Váh, pod západným úpätím vrchov Považského Inovca. Piešťany so svojím okolím patria k najteplejším miestam Slovenska s najväčším počtom slnečných dní, poloha a klíma ich predurčujú k tráveniu príjemnej dovolenky počas celého roka. Penzión Tematín*** vyniká príjemnou komornou atmosférou a profesionálnym a zároveň osobným prístupom k hosťom, je situovaný uprostred krásnej, starostlivo udržiavanej záhrady, interiér je zariadený v rustikálnom štýle.

Reštaurácia je zameraná na prípravu jedál výhradne z čerstvých surovín s dôrazom na sezónnu ponuku a bohaté využitie produktov z vlastnej zeleninovej a bylinkovej záhrady. Počas zimných mesiacov umocňuje romantickú vidiecku atmosféru posedenie v hlbokých kreslách pri horiacom kozube s pohárom skvelého vína.

Wellness centrum ponúka širokú škálu príjemných uvoľňujúcich procedúr poskytovaných diplomovanými fyzioterapeutmi s viac ako 25 ročnou praxou.

Urobte si pauzu: nechajte sa hýčkať príjemnými procedúrami, pochutnajte si na skvelom jedle a víne a užite si vidiecku pohodu ďaleko od ruchu všedných dní. V časti Cenník si môžete pozrieť naše výhodné pobytové balíčky, tešíme sa na Vás.

Vďaka www.ubytujsa.sk sme strávili nádherný wellness víkend v úžasnom penzióne Tematín s masážami a perličkovým kúpeľom. Personál bol veľmi ochotný a milý. Mesto Piešťany so svojou krásnou zeleňou a príležitosťou na dlhé a romantické prechádzky len spríjemnili tento krásny a pre nás nezabudnuteľný víkend. Ďakujeme
Katarína
95%
10.10.2010

Penzión Tematín zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 50Kapacita reštaurácie: 80Kapacita kaviarne: 20Kapacita salóniku: 20Prístelky: 2

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaStrážené parkoviskoČistiareňOhniskoPsom vstup povolenýBaby friendlyNefajčiarske prostredieLetná terasaGrilZmenáreňPredaj drogériového tovaruKlimatizáciaSaunaGurmánsky zážitok
Reštaurácia rodinného penziónu Tematín je zameraná na prípravu jedál výhradne z čerstvých surovín s dôrazom na sezónnu ponuku a bohaté využitie produktov z vlastnej zeleninovej a bylinkovej záhrady. Počas zimných mesiacov umocňuje romantickú vidiecku atmosféru posedenie v hlbokých kreslách pri horiacom kozube s pohárom skvelého vína zo širokej ponuky slovenských a svetových vinárov alebo šálke horúceho nápoja s domácim pečivom. Do prípravy jedál ale aj starostlivosti o našich hostí vkladáme lásku a nadšenie, aby sa u nás hostia cítili naozaj ako doma.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónPrístelka Internet
Penzión Tematín*** ponúka ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových izbách a apartmáne. Celková kapacita je 21 izieb. Všetky izby sú pohodlne, vkusne zariadené a sú vybavené: LCD TV so SAT programami, WIFI pripojením, zdravotnými matracmi, telefónom s priamou voľbou, pracovným stolom, trezorom, kúrením s individuálnou reguláciou, výhľadom do záhrady, kúpeľňou s WC a sprchovacím kútom, fénom. Detská postieľka aj prístelka (plnohodnoté lôžko) je k dispozícii na požiadanie. V každej izbe aj apartmáne sú možné maximálne dve prístelky a dve detské postieľky.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoFutbalSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyminigolfPrírodné kúpaliskoVodné športyKorčuľovanieGolfFitnessTenisRybolov
Športové možnosti sú v blízkom okolí nášho zariadenia.

Možnosti wellness

ZábalyMasážVírivý kúpeľSauna
Infračervená kabína, hydromasáž, fínska sauna, rašelinový zábal, biolampa, bylinkové sanárium, masáže. Výhodné Wellness pobyty si pozrite v časti Cenník.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyRusky

Kongresové služby

FaxKopírovanieInternetPlátnoFlip chart
Firemným návštevníkom je k dispozícii seminárna miestnosť pre 20 osôb a salóniky pre 10-12 osôb. Podľa Vašich požiadaviek Vám zabezpečíme občerstvenie (káva, čaj, voda, ovocie, domáce koláčiky a slané pečivo). Po pracovnej časti je hosťom k dispozícii wellness centrum so širokou ponukou uvoľňujúcich procedúr. Pre milovníkov vínneho moku máme v ponuke viac ako 100 druhov starostlivo vyberaných vín domácej a zahraničnej produkcie alebo Vám zabezpečíme profesionálnu riadenú degustáciu na rôzne témy, kačacie hody, divinové špeciality, typické slovenské špeciality. možnosť zabezpečenia športových firemných hier (športový areál vzdial. 15 km: tenis, fittness, spinning).
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Piešťany
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.