Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - WELYA starstarstar***

Pri starej pošte 1, 943 01, Štúrovo
 
Penzión

Penzión WELYA v Štúrove je postavený na mieste kde v období okolo roku 1770 bol hostinec s ubytovaním a prepriahacia stanica pre dostavníky a poštových kuriérov. Priestory dnešného nádvoria penziónu ladené v mediteranskom duchu, boli súčasťou niekdajšej stredovekej obchodnej cesty Viedeň, Bratislava, Trnovec, Dvory, Párkány, Ostrihom, Buda. Welya sa nachádza len 200 m od mostu Márie Valérie v Štúrove, a rovnako 200m od termálneho kúpaliska VADAŠ.

Ponúkame ubytovanie v deviatich 2-lôžkových izbách, dvoch 4-lôžkových izbách a v dvoch apartmánoch (v menšom sú 3 pevné lôžka + prístelok, vo väčšom sú 4 pevné lôžka + prístelok). Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, televízorom a možnosťou bezdrôtového pripojenia na internet (WI-FI). V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky.

Ponúkame realizáciu rôznych spoločenských akcií: oslavy narodenín, stretávky, svadby (do 40 ľudí). V letnom období je možnosť posedenia vo dvore (180 miest) pre ubytovaných hostí ako aj miestnych obyvateľov. Kým rodičia si vychutnajú dobrú kávu, deti sa môžu hrať na detskom ihrisku. Okrem toho Vám ponúkame domáce pagáče a štrúdľu. 

Na recepcii penziónu WELYA máme nepretržitú službu, check in check out 24h, evidenciu hostí ako aj objednávky rezervácií vykonávame denne od 8 hodiny do 21 hodiny. 

Radi Vás privítame, tešíme sa na Vás.

Výborné ubytovanie a strava, oddýchli sme, deti sa tu vyhrali. Pochodili sme okolie, je tu krásne. Odporúčame.
barbora
100%
12.01.2012

Penzión WELYA zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 37Kapacita reštaurácie: 50Prístelky: 4

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaČistiareňPsom vstup povolenýDenný barBaby friendlyDetské ihriskoNefajčiarske prostredieKaviareňLetná terasaSuveníryParkoviskoKlimatizáciaSaunaGurmánsky zážitok
V letnom období je možnosť posedenia vo dvore (180 miest).

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVizbová službaklimatizáciaChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoZber húbKrytý bazénFitnessRybolov
Možnosť zúčastniť sa vyhliadkovej plavby loďou po rieke Dunaj alebo v prípade priaznivého počasia aj vyhliadkového letu lietadlom.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyČeskyMaďarsky

Kongresové služby

InternetPlátno
Ponúkame realizáciu rôznych spoločenských akcií: oslavy narodenín, stretávky, svadby (do 40 ľudí).
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Štúrovo
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.