Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Winter & Summer Resort

Penzión

Uprostred obce Ždiar nájdete ideálne miesto pre zaľúbencov i rodiny s deťmi. Absolútne pohodlie a štýlový dizajn – to je presne to, čo od ubytovania v luxusnom penzióne očakávate. Vo Winter & Summer resort na vás čaká jedinečný a neopakovateľný komfort.
Interiér penziónu je osobitý a nadčasový najmä originálnym kombinovaním materiálov a farieb.

Dovolenka v penzióne Winter & Summer je o pozitívnej energii a nezabudnuteľných zážitkoch. Tešíme sa na vás.

Pekné nové luxusné ubytovanie. Spokojnosť so všetkým. Vrátime sa radi v zime na lyže. Nemalo to chybu.
Milan
100%
25.07.2012

Penzión Winter & Summer Resort zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 32

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaOhniskoDenný barBaby friendlyNočný barKrbNefajčiarske prostredieLetná terasaGrilParkoviskoGurmánsky zážitok
Na prízemí penziónu sme pre vás zriadili reštauráciu s barom lahodiacu jazyku i oku. Štýlové zariadenie vás nenechá na pochybách, že ste v Tatrách. V našej ponuke si pochutnáte na polpenzii v podobe raňajok a večerí podávaných bufetovým spôsobom. Ponuku chutných jedál dopĺňa široký sortiment vín, alkoholických a nealkoholických nápojov.

Nezabudli sme ani na deti. Druhá časť reštaurácie je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, nakoľko je v nej pripravený detský kútik s kopec hračkami. Letná terasa s exteriérovým detským ihriskom je výborným miestom, ktoré dáva predpoklad skutočného oddychu pre rodičov. Pokiaľ sa deti dostatočne realizujú, majú ich rodičia možnosť vychutnať si dovolenkový pobyt bez zbytočného stresu. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si výhľad na Belianske Tatry.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka Internet

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebDetské ihriskoBežkovanieZber húbGolfSki servis
Lyžovanie a zimné športy: Ski centrum Strednica-Ždiar (3,8 km), Ski Bachledova (3,1 km), Monkova dolina-Monka (2,5 km), Ski centrum Strachan (3,4 km).
Adventure minigolf v Ždiari – ihrisko má 9 jamiek a deti sa pri ňom zároveň náučnou formou zoznámia so zvieratkami žijúcimi v tomto regióne.
Discgolf v Bachledovej doline – 9 jamkové ihrisko rozmiestnené na zjazdovke Bachledka s panoramatickým výhľadom na Belianske Tatry.
Rodinná zábava v SUN Bachledovej – bobová dráha, lanovka, náučný chodník, vyhliadková veža, detský park.

Možnosti wellness

Vírivý kúpeľSauna
Pre dokonalý oddych tela aj duše Vás pozývame do nášho miniwellness centra, kde sa ponoríte do atmosféry sladkého ničnerobenia a vychutnáte si blahodárne účinky fínskej sauny a jaccuzzi.
Miniwellness je systém, ktorým zabezpečujeme našim návštevníkom súkromie a dostatočný relax. Vstupy sa prevádzkujú uzavretou formou, k dispozícií je vždy iba jednej skupine/dvojici. Práve takto si vychutnáte vodné masáže a klasický spôsob saunovania.
Jacuzzi je určená k masážnym a relaxačným kúpeľom. Je vybavená tryskami vháňajúcimi do kúpeľa vzduch a prúd vody pre perličkový kúpeľ a hydromasáž. Teplota vody vo vírivke je z dôvodu pohodlia nastavená na telesnú teplotu 38 stupňov.
Fínska sauna je najrozšírenejší typ saunovania. Saunuje sa pri teplote od 80-100 °C pri dvoch až troch opakovaniach po 10-15 minútach, kto ako vydrží, podľa individuálnej potreby. Medzi opakovaniami sa treba osprchovať vlažnou alebo studenou vodou a tiež sa osviežovať.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľsky

Kongresové služby

Zázemie a komfort nášho penziónu ponúka ideálnu možnosť pre zorganizovanie rôznych teambuildingových firemných, alebo spoločenských či rodinných akcií.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Ždiar
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.