Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Zlatý Dukát star* - Recenzie

SNP 115, 962 01, Zvolenská Slatina
 

Hodnotenie 95 %

1 recenzia
Pridajte Vašu recenziu
Personál 90%
Služby 90%
Čistota 90%
Komfort 100%
Pomer cena/hodnota 100%
Celkovo 100%

positive
Boli sme ubytovaní v tomto príjemnom penzióne v novembri a musím povedať, že sme boli spokojní. Budova síce nevyzerá nejako zvlášť moderne, ale mali sme možnosť stravovať sa vo veľmi útulnej reštaurácii, ktorá bola prispôsobená aktuálnej ponuke sezónneho lístka. Rozprávali sme sa s personálom, ktorý nás oboznámil, že sa sezónne lístky menia cirka každé dva mesiace. Až nám prišlo ľúto, že okolo nechodievame tak často, aby sme stihli vyskúšať špeciality zo všetkých sezónnych hodov. Izby boli príjemné, útulné a teplé, dokonca nebol problém ubytovať nás aj v neskorších hodinách. Čašníci boli ústretoví, páčilo sa nám, že nám vedeli odporučiť najšpecialitovejšiu špecialitu zo všetkých ponúkaných špecialít :) Určite sa v priebehu nasledujúceho roka ešte zastavíme, ak nie ubytovať, tak potešiť chuťové bunky vynikajúcim jedlom. Lu
3
negative Jediné, čo sa nám veľmi nepáčilo bolo, že okno izby bolo orientované do ulice. Keď sme však pani na recepcii povedali, že nám to celkom nevyhovovalo, ochotne nám možnosť v budúcnosti sa ubytovať v inej, tichšej časti penziónu.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Preto, že sme sa tu cítili naozaj príjemne, takmer ako doma, veľmi uvoľnene.
Lucia, Mladý pár, Dátum pobytu od 1.11.2013 do 3.11.2013
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.