registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Pridanie recenzie

Vitajte v jednoduchom návode:
ako pridať recenziu / hodnotenie pre ubytovacie zariadenie.

Najprv si povedzme, na čo je taká recenzia vôbec dobrá?

1. Váš mini-blog pozitívnej / negatívnej skúsenosti vám dá priestor na vyjadrenie myšlienok.

2. Vďaka vašej recenzii môžu majitelia alebo prevádzkovatelia zariadení svoje služby vylepšiť a dozvedieť sa, čo si ich hostia myslia.

3. Práve vďaka vašej recenzii sa môžu ostatní návštevníci portálu správne rozhodnúť a nájsť to pravé ubytovanie.

4. Hlavne sa tým však zapojíte do celoročnej súťaže Ubytovanie roka o ceny, ktoré budeme žrebovať v priebehu roka. A práve na základe recenzií vás, našich návštevníkov, nájdeme to najlepšie ubytovanie na Slovensku.

OK, poďme na to:

1. Na portáloch http://www.ubytujsa.sk/ alebo http://www.ubytovanie.sk/ nájdite pomocou vyhľadávacieho formulára ubytovacie zariadenie, ktorému chcete recenziu napísať. Vyhľadáte ho buď zadaním názvu daného zariadenia, miesta, kde sa nachádza, alebo lokality na mape.

2. V prezentácii daného zariadenia stačí kliknúť na "Pridajte Vašu recenziu".

3. Po vyplnení povinných údajov môžete svoju skúsenosť opísať v priestore pre pozitívne alebo negatívne hodnotenia. Pripíšte, prečo by ste sa chceli vrátiť a odošlite svoje hodnotenie. Na mail vám príde potvrdenie o pridaní recenzie. Kliknutím na link, ktorý nájdete v maili, sa recenzia aktivuje.

Ďakujeme vám za vaše recenzie a názory. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na čísle 048 413 3871 alebo napíšte na info@ubytujsa.sk

Tím UbytujSa.sk

Undefined